Zdravím, neví někdo co je pravdy na tom, že CK Blue Style ruší nově objednané zájezdy a vypadá to krach? Mám možnost si koupit za super cenu voucher, převod na jinou osobu není problém, ale po tom, co jsem na googlu našel, že spousta klientů chce podat hromadnou žalobu a dále někteří píší, že jim zaplacený zájezd zrušili, mám z toho obavu. Poprosil bych někoho s osobní zkušeností, kdo by mohl vysvětlit, jak to opravdu je. Předem děkuji Vítek  .

Zkušenosti s Blue Style

Založil ve fóru Zájezdy s CK

5 reakcí

Zdravím, neví někdo co je pravdy na tom, že CK Blue Style ruší nově objednané zájezdy a vypadá to krach?
Mám možnost si koupit za super cenu voucher, převod na jinou osobu není problém, ale po tom, co jsem na googlu našel, že spousta klientů chce podat hromadnou žalobu a dále někteří píší, že jim zaplacený zájezd zrušili, mám z toho obavu.
Poprosil bych někoho s osobní zkušeností, kdo by mohl vysvětlit, jak to opravdu je.

Předem děkuji

Vítek

0

Položte si otázku, proč je ten voucher za tak super cenu. 

0 Citovat

Ano na jednu stranu je to podezrele... na druhou stranu je storno poplatek opravdu astronomicky a pokud někdo nemůže, popřípadě nechce nikam letos letět, je to jediná možnost, jak se voucheru zbavit...

0 Citovat

To by platilo za předpokladu, že se najde "někdo", kdo voucher koupí.

0 Citovat

Tady je archiv recenzi CK Blue Style 

https://www.recenzecestovek.cz/a...Blue+Style

Soucasna situace zrejme v pohode neni  ,jinak s vouchery to je tak, ze lex voucher by mel byt v pohode  a kdo ho neproleti, tomu by meli penize vratit ,  Blue Style ale vydavala vlastni vouchery  a tech se ted lide zbavuji ,dneska o tom byl clanek 

https://www.seznamzpravy.cz/clan...zdy-155645

Pokud nekdo nabizi prodej  neceho puvodne za skoro 15 tisic a chce za to 6 tisic , tak tam asi neni  neco vporadku i kdyz chapu ze strorna jsou vysoke ,..

Jinak v tom clanku je zminka o tom ,ze ta moznost je i soudni zaloba  a jestli  je tendence hromadneho podavani zalob ,tak to s tou cestovkou dobre nemuze dopadnout....

0 Citovat

Děkuji za vysvětlení dávám od toho ruce pryč...

0
5 reakcí