Dobrý den, rád bych se jen zeptal na jeden penzion, který mi byl doporučen mým kamarádem: Máte někdo zkušenost s Ubytováním Pavlov (https://www.pensionflorian.cz/)?  Kamarádovi se tam líbilo, ale by mě zajímal názor více lidí. Chceme totiž jet na dovolenou na Moravu a tento penzion nevypadá zle. Děkuji  .

Máte někdo zkušenost?

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

14 reakcí

Dobrý den, rád bych se jen zeptal na jeden penzion, který mi byl doporučen mým kamarádem: Máte někdo zkušenost s Ubytováním Pavlov (https://www.pensionflorian.cz/)? 

Kamarádovi se tam líbilo, ale by mě zajímal názor více lidí. Chceme totiž jet na dovolenou na Moravu a tento penzion nevypadá zle. Děkuji

0

Ano, já už tam byla a měli tam v posteli nějaké breberky. Vrátila jsem se celá pokousaná. Prý to byly štěnice. Takže nikdy vice. Nedoporucuji.

0 Citovat

Tiez neodporucam, v posteli bolo nakadene. Nedoporucuji 

0 Citovat

Nedoporučuji.

0 Citovat

Tam už nikdy více

0 Citovat

Ne, v pokojích tam straší. Asi je to postavené na starém indiánském pohřebišti...

0 Citovat

Já tam byl loni - měl jsem sebou dvě dvě modelky, chystali jsme se si to tam rozdat ve třech a opilá manželka majitele se chtěla přidat. Odmítli jsme jí a druhý den mě sexuálně obtěžovala a nabízela mi orální sex za 20 korun.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Tiez neodporucam, v posteli bolo nakadene. Nedoporucuji 

To bylo asi po Naděždě. 😆

0 Citovat

Tak to tě pěkně natáhla. Běžně to prý dělá zadarmo. 

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Já tam byl loni - měl jsem sebou dvě dvě modelky, chystali jsme se si to tam rozdat ve třech a opilá manželka majitele se chtěla přidat. Odmítli jsme jí a druhý den mě sexuálně obtěžovala a nabízela mi orální sex za 20 korun.

To bylo v sezóně, ne?

Normálně se nabízí za 11,- 

0 Citovat

Já myslím, že se Padrino spletl, protože za 20,- to dělá majitel.

0 Citovat

jakob napsal(a):

[citace="padrino11"]

Já tam byl loni - měl jsem sebou dvě dvě modelky, chystali jsme se si to tam rozdat ve třech a opilá manželka majitele se chtěla přidat. Odmítli jsme jí a druhý den mě sexuálně obtěžovala a nabízela mi orální sex za 20 korun.

To bylo v sezóně, ne?

Normálně se nabízí za 11,- 

[/citace]

Tak to mě ještě natáhla, baba jedna!

Další důvod tam nejezdit.

0 Citovat

Tak já se musím paní omluvit.

K žádnému sexu nedošlo (ty dvě modelky mě úplně vyšťavily) a ta cena také nesouhlasí - za dvacku je to bez čepičky.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

[citace="jakob"]

[citace="padrino11"]

Já tam byl loni - měl jsem sebou dvě dvě modelky, chystali jsme se si to tam rozdat ve třech a opilá manželka majitele se chtěla přidat. Odmítli jsme jí a druhý den mě sexuálně obtěžovala a nabízela mi orální sex za 20 korun.

To bylo v sezóně, ne?

Normálně se nabízí za 11,- 

[/citace]

Tak to mě ještě natáhla, baba jedna!

Další důvod tam nejezdit.

[/citace]

 

Normálně s tebou chtěla vyjeb*t...

 

0 Citovat

Právě že spíš ne...

0
14 reakcí