Ahoj, prosím někoho znalého o info, jak přesně je potřeba se dostavit na severní vstup. Resp. na kolik hodin si mám koupit vstupenku (bez průvodce), když vlak přijíždí 9:38. Bohužel jsem nedohledal ani info, jak často jezdí ty shuttlebusy. Zajímá mě, když koupím lístek na 10:30 a dorazím 10:45 - pustí mě ? Když koupím lístek na 11:00 a dorazím 10:45 - budu muset čtvrthodinu čekat ? Problém je v tom, že potřebuji chytit vlak zpátky ve 13:51 (další jede až 21:10), tak si tam nechci zbytečně dávat vatu... Díky.  .

Caminito del Rey

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

2 reakce

Ahoj, prosím někoho znalého o info, jak přesně je potřeba se dostavit na severní vstup. Resp. na kolik hodin si mám koupit vstupenku (bez průvodce), když vlak přijíždí 9:38. Bohužel jsem nedohledal ani info, jak často jezdí ty shuttlebusy. Zajímá mě, když koupím lístek na 10:30 a dorazím 10:45 - pustí mě ? Když koupím lístek na 11:00 a dorazím 10:45 - budu muset čtvrthodinu čekat ? Problém je v tom, že potřebuji chytit vlak zpátky ve 13:51 (další jede až 21:10), tak si tam nechci zbytečně dávat vatu...

Díky.

0

Shuttlebusy před 2 týdny jezdily od nádraží vždy v půl a v celou, tj. v tvým případě v 10:00, cesta zhruba 15 minut, plus dalších 15-20 minut cesta od autobusu ke vstupu. Čili když koupíš na 10:30 tak je to myslím bez problému. Při nejhorším od busu trošku přidáš do kroku, stejně je to víceméně dolu z kopce.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Shuttlebusy před 2 týdny jezdily od nádraží vždy v půl a v celou, tj. v tvým případě v 10:00, cesta zhruba 15 minut, plus dalších 15-20 minut cesta od autobusu ke vstupu. Čili když koupíš na 10:30 tak je to myslím bez problému. Při nejhorším od busu trošku přidáš do kroku, stejně je to víceméně dolu z kopce.

Díky moc !

0
2 reakce