Ahoj, jedeme s dcerou na víkend so večer - út ráno. Letenky za hubičku :-). V neděli jsem myslela podívat se na Horní město + botanická (byl jste někdo) a v pondělí k jednomu z jezerům. Auto mít nebudeme. Doporučíte nějaké? Ideálně pak kolem jezera na kole, já bych hrozně ráda převoz lodí (miluju moře, takže alespoň iluze :-). Kdyby někdo poradil, budu ráda - já jsem očkovaná, dcera je zatím v dálném zahraničí delší dobu, tak ne. Vymyslela jsem jí antigen v sobotu v Praze, pak v pondělí v lékárně antigen v Bergamu (našla jsem za 30). To by mělo stačit, ne? Hezké cestování.  .

Bergamo - jaké jezero + testy

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

4 reakce

Ahoj, jedeme s dcerou na víkend so večer - út ráno. Letenky za hubičku :-). V neděli jsem myslela podívat se na Horní město + botanická (byl jste někdo) a v pondělí k jednomu z jezerům. Auto mít nebudeme. Doporučíte nějaké? Ideálně pak kolem jezera na kole, já bych hrozně ráda převoz lodí (miluju moře, takže alespoň iluze :-).

Kdyby někdo poradil, budu ráda - já jsem očkovaná, dcera je zatím v dálném zahraničí delší dobu, tak ne. Vymyslela jsem jí antigen v sobotu v Praze, pak v pondělí v lékárně antigen v Bergamu (našla jsem za 30). To by mělo stačit, ne?

Hezké cestování.

0

Ahoj, vlakem se dá dojet snadno jak k Lago di Garda, tak k Como. Obě jsou krásná a stojí za návštěvu. S půjčení kola neporadím, ale určitě na místě něco bude.

0 Citovat

Děkuju, mirjur

0 Citovat

No moc jsem ti nepomohl... ale jestli to má být jednodenní výlet k jezeru, tak za den se objet nedá ani jedno. :-) Ale třeba 15-20 km tam a zpět se z Lecca či Peschiera del Garda (kam přijede vlak) dá -napadá mě Sirmione, na půldenní výlet fajn.

0 Citovat

Uz je sice po sezone ,ale mozna ze mene proflaknute a podobna vzdalenost jako Como je Lago d Iseo  ma i maly ostruvecek Monte Isola  kam jede z ruznych mist trajekt asi by nejaky okruh sel udelat  pri vyuziti trajektu na ruzne strany

Leco bude mit mozna lepsi spojeni ale to Iseo mi prijde taky pomerne dostupne  Lago di Garda je uz podle meho na vylet z Begama dal  i kdyz taky jde 

Stare mesto i s parkem je super  je dostupne z letiste busem asi za pul hodiny, nebo pak z centra i lanovkou (zubacka na lane ) nebo i pesky asi v puli cesty od nadrazi smerem do kopce k lanovce doleva k tunelu a chodnikem s kocicima hlavama az nahoru k hradbam   Od vyhledu se pak da jit do parku  ( bus objizdi Stare mesto s pesimi ulickami  a namestim kolem dokola po obvodu, takze lepe projit pesky a nastoupit zpet na druhe strane 

Nevim ted presne ,ale autobusova jizdenka z letiste  platila i na lanovku ,da se vse nejak nakombinovat v Bergamu jsme byli mnohokrat ,je to velky HUB Ryanairu s lety po cele Evrope za jedny z nejlepsich cen a samotne mesto  20 minut od letiste i s temi moznymi vlakovymi nebo busovymi vylety na ty jezera nema chybu  Da se najit i velmi dobre ubytovani jak v centru tak i u letiste   

 

0
4 reakce