Zdravím, vyrážíme s Čedokem do Dominikány a zajímal by mě catering jak v byznysu tak economy, neletěl jste někdo nebo nemáte info? :)  .

Čedok LOT z Prahy

Založil ve fóru Zájezdy s CK

18 reakcí

Zdravím, vyrážíme s Čedokem do Dominikány a zajímal by mě catering jak v byznysu tak economy, neletěl jste někdo nebo nemáte info? :)

0

😀😀😀😀

0 Citovat

Obrátil bych se s dotazem přímo na CK, určitě ti zjisti info

0 Citovat

@peetee247 spíš mi šlo o fotky a upřímný názor nějakého cestovatele tady :)

0 Citovat

No fridgy zrovna do Dominikány s Čedokem tady asi  moc lidí nelétá. Kdyby to byl Egypt budiž. Ale asi máš oprávněnou obavu, že ten catering bude  oproti běžným linkám maličko optimalizován. To se dá dost dobře předpokládat. Sám nemůžu sloužila. V životě  jsem s žádnou cestovní kanceláří nikam neletěl. Ale třeba se tu někdo vyloupne, kdo už tu zkušenost udělal. Za optání nic, tak promiň, že se do toho moták. Jen mi to nějak přišlo k smíchu, že se ptáš na C při nákupu přes Čedok :-))

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

No fridgy zrovna do Dominikány s Čedokem tady asi  moc lidí nelétá. 


Akce na Maledivy a Dominikánu s ČEDOKEM tady byla ofiko sdílena už asi 5x, nevím proč by to tu nikdo nekoupil :) Ale moc děkuju za sdílení tvé myšlenky. 

2 Citovat

Ahoj, letěli jsme s LOT do Punta Cany přes zmiňovanou akci tady na C.L.

Co se týče kateringu na palubě za mě dobrý. Zdarma kafe,voda. Zbytek se platil ale za směšné ceny.

Jídlo normální jak já říkám letadlové. Na výběr plněná tortila nebo těstoviny s kuřecím, obojí se dalo.

Upřímně, překvapili mě protože se vyhýbám Lotu stejně jako Aeroflotu apod. protože to moc lidí nechválí. Teď už se Lotu vyhýbat nebudu. Jinak taky přes cestovky takřka nelétáme ale za tu cenu nešla koupit v Listopadu ani letenka.

2 Citovat

Díky Martine, věřil jsem, že se někdo najde. :) Pokud by tu byl ještě někdo se zkušeností v byznysu, budu rád. 

0 Citovat

S radostí se stalo, užij si dovolenou😉

0 Citovat

@fridgy

No když mě někdo pobavi, tak jsem rád, obzvláště v dnešní nelehké době a sdělím mu to. Kafe a voda v Ecu :-). To vypadá, že v C budou i oříšky ;-)

Srovnávat LOT a Aeroflot. Zajímavé. Možná, že ten název trošku plete tou podobou. 😀. Ještě že je CL. Člověk se hned po ránu dobře naladí. Je teda pravda, že jsem byl LOTu taky příjemně překvapen.

 

0 Citovat

Na konkurenčním webu je tripreport z C a Y+

0 Citovat

Tento web nemá konkurenci :-D

2 Citovat

+1

0 Citovat

Asi to bude chtít kurz na používání lajků....

3 Citovat

jakob napsal(a):

Tento web nemá konkurenci :-D

Úplně si nejsem jist, v jakém tónu tahle zpráva je psaná. 🤔 Ironie nebo...?

0 Citovat

LOT v C je naprosto v pohodě. Sedadla jsou prostorná a dostatečně dlouhá, servis je fajn, standartní nabídka jídel a pití. Můžete ochutnat i víno z Polska a kořalku z máku... Dezerty, zmrzlinu a sýry servírují z vozíku s umělým ledem který dělá super mlhu. Posádky z Polska jsou příjemné, Maďarská byla protivná. Proletěno 2 krát NY a jednou Seoul. Nevím jestli pomůže info ze standartního letu, ale myslím že servis bude stejný. Zajímavé je i PE (Čedok má příplatek 12 tis) kde je kromě cca 20 až 25 cm navíc i alkohol.

LOT je moje oblíbená volba, navíc na standartních letech připisují 150 až 200% prémiových mil!

0 Citovat

Obávám se, že srovnání charteru se standardním letem není zrovna ideální. To, jak bude daná třída v rámci charteru vypadat, bude rozhodovat cestovka, ne letecká společnost. 

1 Citovat

LOT CHARTERS Business

FREE OF CHARGE SERVICE:

2 services (depending on the time of day):

starter / fruit / hot dish (your choice) / dessert or starter / cheese / hot dish (your choice) dessert; service of non-alcoholic beverages and alcohols

LOT CHARTERS Premium

FREE OF CHARGE SERVICE:

2 services:

appetizer / salad / fruit / hot dish; dessert service of soft drinks and alcohols

 

 

 

LOT CHARTERS Economy

FREE OF CHARGE SERVICE:

2 services:

starter / hot dish (to choose from); sandwich (to choose from); soft drinks service (coffee, tea, water) served with a meal

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Úplně si nejsem jist, v jakém tónu tahle zpráva je psaná. 🤔 Ironie nebo...?

Davide, ironicky to myšleno nebylo. Ale smile tam je ;-)

1
18 reakcí