Ahoj, nikde jsem tu na fóru toto téma nenašel. Hledal jsem s přítelkyní ubytko v Paříži a narazil na přehršle vyhledávačů (nebo srovnavačů?). Všude zmiňovaný booking.com známe. Garantuje nejnižší ceny, ale když jsem si dal tu práci, našel jsem i levněji. Hlavně pak přes exclusive-hotels.eu Oba garantují nejnižší ceny a v případě, že najdete něco levnějšího, doplácí Vám. Stalo se to už někomu? Samozřejmě se jedná o tu samou službu, jen cena může být rozdílná. Nevíte, jak to chodí s tím objednáním prakticky? Jakože objednáte přes vyhledavač nebo Vás to hodí na stránky hotelu a jim nějak napíšete, že máte tu a tu cenu? A oni kde jste na to přišli  .

Nejlevnější ubytování - vyhledání, srovnání

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

6 reakcí

Ahoj,
nikde jsem tu na fóru toto téma nenašel. Hledal jsem s přítelkyní ubytko v Paříži a narazil na přehršle vyhledávačů (nebo srovnavačů?). Všude zmiňovaný booking.com známe. Garantuje nejnižší ceny, ale když jsem si dal tu práci, našel jsem i levněji. Hlavně pak přes exclusive-hotels.eu Oba garantují nejnižší ceny a v případě, že najdete něco levnějšího, doplácí Vám. Stalo se to už někomu? Samozřejmě se jedná o tu samou službu, jen cena může být rozdílná. Nevíte, jak to chodí s tím objednáním prakticky? Jakože objednáte přes vyhledavač nebo Vás to hodí na stránky hotelu a jim nějak napíšete, že máte tu a tu cenu? A oni kde jste na to přišli smiley
Jinak u toho exlusive je fakt dobré, že si můžete najít hotel (vyhledávač podle různých kritérií) a pak ještě najít cenu (srovnavač cen různých vyhledávačů). Pochopil jsem to dobře? Je to takový "nadvyhledavač"?
Díky za podněty. Ať se daří smiley

0

No tenhle site ma v prvni rade hnusny UI a ta domena uplne nereflektuje to co ten site nabizi, ja bych si pres nej rozhodne nic neobednal (muj subjektivni pocit).. Nechci tady delat reklamu jinym strankam, ale pouzivam odjakziva trivago, ale v americke mutaci (ze zahadnych duvodu vzdycky nabizelo jine a lepsi vysledky nez .cz mutace).. Pro cesty do USA idealni doplnit hotwirem (napr. club quarters lower manhattan - pokoj s vyhledem na one world tower - za prijemnych $130) + pro svoji cestu na FL v breznu hodlam vyuzit akce americkeho grouponu + airbnb..

Osobne neverim zadnym akcim typu: "doplatime Vam rozdil", ja si to prekladam jako "nechceme Vam davat nejlepsi cenu, ale kdyz zjistite ze jinde to je levnejsi, tak vam tu cenu milostive stahneme".. smiley

Jinak moje osobni zkusenost co se tyce ubytovani je takova, ze neni dulezite kde to koupis (ktery site) ale v prvni rade KDY to koupis - ceny se v case lisi o vice nez 70%.. Chce to mit predstavu jak se to pohybuje a kolik ktery hotel v dane destinace stoji - nejlepe se to da pouzit v destinacich kam clovek jezdi opakovane.. smiley

0 Citovat

Hloupý spam affil webu založený na bázi hotelscombined.com.. Viz. http://cestujlevne.com/hotel smiley kde je rozdíl?

0 Citovat

Ten vyhledavac "exclusive...neco" hleda pro nas nizkonakladove cestovatele na prdlajz. Cvicne jsem tam zadal Trang (Thajsko), kde znam levna ubytka, ktere klasicke vyhledavace najdou (volne v dany termin jsou), tento nenabidnul ani jeden smiley A na nejake vyplaceni rozdilu v cene bych u tohoto vubec nespolehal smiley

0 Citovat

Nechtěl jsem, ať to vyzní jako spam. Prostě mi ten exlusive eu přišel nejlepší. Spoustě Vašich výrazů jsem nerozuměl tak jsem si je vyhledal (jako to UI a tak), no ale něco pořád nevím - ty zkratky. smiley

Souhlas, že se v tom docela blbě orientuje (alespoň ze začátku). Název domén jsem fakt neřešil - bral jsem to jako, že je ten vyhledávač jako něco extra. Pak s tím časem, kdy to koupíš (nebo jedeš) souhlas s Kickassonem. S přítelkyní to ale máme často nárazově (jakože ty bláho, a co kdyby jsme příští víkend někam zajeli? ), takže hlavně proto jsem pokládal ty otázky, které jsem pokládal. S tím bookin com mi to přišlo takové monopolitní, proto jsem pátral. To trivago se mi líbí mnohem více, našel jsem tam toho dost. Chybělo mi hledání hostelů, jelikož fakt nemám na 5 star hotel smiley Možná se budu opakovat, ale na tom exclusive mi to vyhazuje fakt nej ceny (samozřejmě za ty samé služby).
Jo a ještě to Bear, sice se to tváří jako hotelový vyhledavač 5+, ale fakt tam je kotel hostelů (také jsme nízkonákladoví). Nevím, jak jsi hledal, ale v thajském Trangu mi to vyhodilo 5 nebo 6 hotelů nebo hostelů smiley

Zkušenosti s kupony přes slevomaty mám pozitivní. Máte někdo zkušenost s objednáním přes vyhledavač, který zaručuje ty slevy? Mám na mysli dodržení ceny?
S tou garancí (viz výše) - taky se mi to moc nepozdává, proto se ptám, jestli už to někdo třeba řešil?

0 Citovat

Tak asi v tom "exlusive" neumim hledat, ale kazdopadne mi to nabizi neustale tak do 5 ubytek. Prijde mi to, ze to nejak krecovite propagujes smiley
viz: http://ctrlv.cz/q1XI (neni tam sice videt, ze to naslo pouze drahych 5 ubytek, ale kdyz kouknes vlevo na "upresnete hledani" na hvezdicky, uvidis, ze jich to naslo presne pouhych 5)
No jaksi si vystacim s obligatnim booking, agodou, trivagem a pro Asii HotelQuickly smiley

0 Citovat

Pavle, přestaň tu spamovat. Web je na internetu nedohledatelný a ty jsi jej našel? wow.. smiley

0
6 reakcí