Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky 

0

Nenajde sa nahodou niekto s kuponom na booking.com ktory nevyuzije? Planujem bookovat nejake ubytovanie a nejaka zlava by sa hodila... Ak ano tak PM prosim, dakujem...

0 Citovat

Zde jsem vydoloval starý topic "10% cashback u Booking" ......

3 Citovat

Kdyby se tedy nějaký nový nevyužitý objevil. Budu vděčná. Plánujeme cestu po Rakousku a svůj už jsem využila. Díky 

0 Citovat

So if some new unused one appeared. I will be grateful. We are planning a trip around Austria and I have already used mine. Thank you 

0 Citovat

Poprosim kto má booking zlavovy kod nech mi ho napíše do správy (nie do komentara) :) ubytko idem rezervovať vyše za 700€, tak by mi to dost pomohlo :) dakujem krásne

0 Citovat

Zdravím, kdyby někdo náhodou měl volný i pro mě, byl bych moc rád. Díky moc 🙂

0 Citovat

Hm, nikto nič ? :) prosim

0 Citovat

SQ3RTHP3NF

 

Do dneška.

0 Citovat

Děkuji Míšo. Využito. 🤗

1 Citovat

Má prosím Vas ešte niekto booking kód na ubytko??? PROSIM ALE POSLAŤ DO SPRÁVY :) ĎAKUJEM!!!  

0 Citovat

Nemá někdo ještě kód 10% cashback na Booking? Děkuji

0 Citovat

Mám

0 Citovat

Do 12.5. 10% cashback ABTPCEX9QW

0 Citovat

4BKXYBY2QF

Do 14.5 10% cashback. 

0 Citovat

@ondar kód využit, moc díky 👍

1 Citovat

Z8KYFA97QD do 15.5. Napíš info o využití

0 Citovat

Dík. Využito.

0 Citovat

Náhodou, někdo kód na 10 %? Děkuji

0 Citovat

9N5M9HX9MQ do 17. května 2023

0 Citovat

mám: 937G7KGYUM do 19/5 není zač

0 Citovat

Kdyby někdo potřeboval...

F9PBXWN8TE

 

1 Citovat

muf2muf: Využito na 5 denní pobyt v Brisbane, děkuji moc 😊👍🏼

0 Citovat

FX489WT152

10 % cashback, platí do zítra (18.5.)

0 Citovat

Již někdo využil a nenapsal.

0