Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Dobrý den, náhodou někdo nadbytečný kód? Moc díky!

0 Citovat

MNBKAG6SB2 platí do 20/5

0 Citovat

Někdo už ho využil a nenapsal...

0 Citovat

Zdravím niekto kód by sa nenašiel ? :) ďakujem veľmi pekne 

0 Citovat

Prosím, měl byste někdo kód, který nevyužijete? Díky

0 Citovat

E5VTVECDGU

Do 22.5.

0 Citovat

niekto uz vyuzil nema niekto dalsi prosim ?

0 Citovat

další prosím 44NYYNK21V  platí až do 3/6 

0 Citovat

Dík, využito

0 Citovat

Ahoj cestovatele, nemel by náhodou ještě někdo nadbytečný kód? Rad bych ho vyuzil. Předem dekuji.

0 Citovat

SAVXB77N31

do 25/5

0 Citovat

někdo již využil a nenapsal, škoda :-(

 

0 Citovat

Ahojky, moc moc prosím jedeme s kamarádkou na Mykonos, ale jelikož ceny nejsou úplně optimální, nenajde se nějaký slevový kod? Moc děkujeme!

0 Citovat

To není okamžitá sleva ale v podstatě cashback, takže to, že je to tam drahé, je prostě fakt, na kterém slevový kód nic nezmění ;) 

0 Citovat

Dalo by se výrazně ušetřit přejetím na sousední Tinos, zvlášť o prázdninách.

0 Citovat

Myslím, že i ten cashback výrazně pomůže. Na ten Tinos jsem koukala, jenom jestli by se neprodražila ta lodní doprava.

0 Citovat

Loď stojí od 10 EUR za 1 směr (i o prázdninách).

0 Citovat

Ahojte nemá niekto ? :)

0 Citovat

S2NWMAPAVX do 27.5.

0 Citovat

Klasika, niekto uz pouzil

0 Citovat

Moc děkuji, ale našel se tu asi někdo rychlejší kdo mi kód už použil :( . Prosím jestli někdo ještě mate, napište mi ho raději do zprávy :(

0 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo nevyužitý kupon a neplánoval ho využít, tak bych moc rád využil. Prosím raději do SMS +420607650496. Moc děkuji! 

0 Citovat

Ahoj.

Nemá někdo slevový kód? Moc prosím do SZ. Kupuji teď poměrně drahé ubytování a využiji ho plně :-D

0 Citovat

Kódů je málo, lidí co je chtějí je hodně. Zkuste jít na Booking.com přes https://www.visa.com.au/en_au/vi...com/146337 (cash back až 10 % při platbě Visa kartou - ten jsem nezkoušel neb neplatím ubytování Visou) nebo https://www.isic.cz/isic-booking-com/ (cash back 4 % - ten jsem použil nejednou a vždycky fungoval).

3 Citovat

Mne sa ten visa casback paci viacej ako tie booking kupóny... pri visa cashbacku nie je potrebné platiť visa kartou, môže sa platiť aj hotovosťou... výhoda je, že cashback sa da vyplatiť priamo na kartu nie len ako booking kredit, tiež že sa dá využiť opakovane, netreba hľadať kódy... nevýhoda ale je, že niektoré ubytovania sú po prekliku drahšie, treba teda porovnávať... 

0