Veletrhy cestovniho ruchu

Založil před 4 měs Jakub Langer ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

20.-23.10.2022 se bude opet po letech konat na brnenskem vystavisti veletrh cestovniho ruchu GO & Regiontour. (pokud nekdo ma promo kod pro nakup vstupenky, muze zaslat).

Uvidime, jaky tedy bude. Letos v kvetnu v Bratislave byl oproti drivejsim rocnikum pomerne maly a slaby a v breznu v Praze trochu vetsi. Jinak na rok 2023 uz jsou znamy terminy, a to v polovine brezna 2023 HolidayWorld Praha, stejne tak pro FerienMesse Wien (ten byl zatim nejrozsahlejsi a nejzajimavejsi)

0

Ahoj Jakube, pokud někomu pomůže a je to ono - volné vstupenky na veletrh, pro jejichž získání postupujte následovně: jděte na stránky www.caravaning-brno.cz , klikněte na banner "REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ", vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte promo kód SJ4EWD964N, vyplňte zobrazený formulář a odešlete, Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení

0 Citovat

Díky, Petře. S takovou mimojiné i na Caravaning nakouknu. Jistě na nacházejících veletrzích bude několik cestovních zajímavostí, sem tam nějaká soutěž ...

0 Citovat

Poradatel i vystavovatele se snazi, nicmene veletrh GO&Regiontour (skoro nezaplneny 1 pavilon) pusobil ponekud mensi nez pred covidovymi roky. Lze projit i do hodiny. Zato onen Caravaning obsadil 2 velke pavilony.

0
3 reakce