Zdravim. Co doporucite za destinaci vzhledem k teplote,  pres Silvestra? Rekneme do 5-6h letu. Kanary uz mame objete, co dal😂… napadly me Kapverdy, Maroko…  .

Novoroční koupání

Založila ve fóru Co vidět a navštívit

12 reakcí

Zdravim. Co doporucite za destinaci vzhledem k teplote,  pres Silvestra? Rekneme do 5-6h letu. Kanary uz mame objete, co dal😂… napadly me Kapverdy, Maroko…

0

Egypt, Aqaba, Omán... možná i Azory nebo Madeira

0 Citovat

Kromě Kanaru, jsem byl na silvestra na Maltě a v Malaze, ale na nějaký velký koupání to nebylo. Se smocit a ven. V Maroku jsem byl v lednu a taky ledarna. Jestli koupání, tak ten Omán, SAE, Egypt... 

0 Citovat

Omán super teplo! SAE jakž takž - záleží na Emirátu (Ras al Khaimah a Fujairah jsou ok, Dubai nic moc), Egypt je 50:50, někdy je tam fakt kosa a i když není, tak úplné teplo to není v tuto dobu nikdy.

Ovšem, pokud Vám vyhovuje teplota moře na Kanárech, tak asi nebudete mít nikde z výše uvedených problém.

Pokud nechcete letět někam dál, tak za mne byl naprosto nej Omán Salalah.

1 Citovat

Loni vánoce AGADIR  přes den 25 st.  moře 18st. moc lidí nekoupalo 

0 Citovat

Ten Oman bych jela, ale manzel zamita🤦‍♀️.

0 Citovat

@Mandre

Proč zamítá? Je to tam vážně nádherné!!!

A pokud pojedete do hotelu s all inc tak je to super luxus na nádherných plážích.

1 Citovat

Ma problem s arabskymi zememi, nechce je podporovat.

0 Citovat

Aha, chápu. Tak, ale v tom případě musíte trošku někam dál, aby tam bylo na nový rok teplo a nebyla to arabská nebo muslimská země. 

0 Citovat

Gambie. Je to za rohem, klima vlídný, ceny mírný (pobytu i letenek), není to destinace masové turistiky. 

0 Citovat

Já vím, že Mandre psala o arabských zemích, ale nevím jestli nemá na mysli i ty muslimské, což je u Afriky skoro všude problém. 

1 Citovat

V Gambii se islám omezuje na to, že tam nemají vepřový :)

0 Citovat

Mexiko je fajn, ale trochu dál než 6 hodin letu. 

0
12 reakcí