ahoj všem ) kontaktuje na mail: michaelano@seznam.cz nebo na telefonech: 603 818 310 739 431 876 více info zde: https://www.facebook.com/events/3135943 ... 7/?fref=ts .

To NEJ ze Zanzibaru leden 2015

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

7 reakcí

ahoj všem smiley
8.-21. ledna pořádáme výpravu na Zanzibar - veškerý program zajištěn dle toho co nejlepšího tam lze vidět, ubytko booknuté, vše zařízené - kdo by se rád přidal, 2 místa volná! smiley)

kontaktuje na mail: michaelano@seznam.cz nebo na telefonech:

603 818 310
739 431 876

více info zde: https://www.facebook.com/events/3135943 ... 7/?fref=ts

0

To zni skvele, i ta cena je dobra..! Ted v lednu to nevidim, ale jestli bude nejaky mailing list na info o podobnych zajezdech v budoucnu, tak bych na nem chtela byt smiley

0 Citovat

Dobrá cena ? smiley letenky jsou do Zanzibaru každou chvilku do 10 tisíc a za zbylých 26 tam přežiju i měsíc :d

0 Citovat

Souhlas s haxsem. Navíc představa pevně nalajnované dovolené mě určitě neláká. A trávit dovolenou s Čechy už vůbec ne – já si od nich jezdím do zahraničí odpočinout. smiley Ale samozřejmě respektuju, že někdo takovou nabídku uvítá. smiley

0 Citovat

Taky mam radsi cestovani po vlastni ose, na zajezdu uz jsem nebyla vic jak 12 let.. Ale zrovna Zanzibar bych asi musela dat solo, takze vitam moznost pripojit se k bande lidi.

Cesi mi nevadi, hlavne kdyz jsou to cestovatele smiley Ale takovy ty co si stezujou.. no to je des. Napr. na Otres beach v Kambodzi: nikde ani noha, krasna prazdna plaz plna musli. Zahlednu ve vode dve hlavy a k usim se mi donese "No helee, dyt je to tady jak na Machaci" Ne! smiley

0 Citovat

Cena odpovida cene s cestovkou.
Byl jsem v Tanzanii nekolikrat, jak na pevnine, tak na ostrovech vc.Zanzibaru a pekne ubytovani na plazi se da sehnat od 350Kc se snidani. Share taxi pri sikovnem vyjednavani vychazi hodne levne a zpatecni trajekt DAR-ZBAR VIP ticket stal tusim 40USD, normalni trida asi 25USD/os. Maji rozdilne ceny pro mistni a cizince. Jinak letenky se daji opravdu snadno sehnat do 12tis. Nikdy jsme neleteli za vic. A z piv spise nez Serengeti doporucuju Kilimanjaro nebo Safari, bude-li k dostani smiley
Kazdopadne po prijezdu na ZBAR je potreba si schovat arrival form, nebot jej opet vyzaduji pri odjezdu. Ja ho nekde na cestach vytratil, a tak jsem musel uplacet smiley
Jinak casto jsou bankomaty prazdne a proto se vyplati mit rozumnou hotovost a prip.navstevovat vetsi/mezinarodni banky.

Na druhou stranu, kdo uprednostnuje poznavacku a chce tu jazykovou oporu a servis, tak program obsahuje vicemene ty nejzajimavejsi mista Zbaru.

Sam cestuji vzdy po vlastni ose, mistni dopravou a planuji az na miste, ale je pochopitelne, ze to neni pro kazdeho.

Btw.jedno z nejhezcich potapeni, co jsem kdy zazil, bylo na koralovem utesu Milimani pobliz Mafia island - doporucuju.

0 Citovat

Kdo mi v měsících prosinec-leden sežene letenku Pha-Zanzibar bez několika přestupů a hodinových čekáních za 10tisíc a ještě koupí vízum za 40USD, zpáteční trajekt také za 40USD ....toho tam vezmu snad zadarmo smiley)

Je skvělé když své "zkušenosti" předávají lidé, kteří znají místa jen z internetu a co si kde načtou, nebo byli na místě před 10ti lety smiley

Což ovšem není útok, naopak ráda přijmu dobré tipy na cokoli čím i svojí dovolenou budu moct vylepšit smiley

0 Citovat

Poznavaci dovolena se skupinou Cechu v Africe je pro me stejne (malo) aktraktivni jako cesta stopem na Ukrajinu - nicmene oboje si svoji audienci urcite najde - znam par lidi, kteri jezdi jenom na tyhle organizovane poznavacky (i vickrat za rok) a nemuzou si je vynachvalit..

Cena 36k mi prijde fakt skvela, obecne ceny zajezdu moc nesleduju ale kdyz mi obcas google adds vyhodi nejakou cestu timhle smerem od renomovanych kancelari, tak mam pocit ze se to hybe okolo 50k.. Sice letenka za 12k je super - nicmene pokud nespite ve stanu a nechodite jist bagety do Tesca (nic proti pastice v Chorvatsku), tak pochybuju ze se dostanete cenou na hlavu vyrazne pod 36k - viz. nase posledni diskuse u levnych letenek na Hawai od BA.. Kdyz jsem posledne koukal na nejake hezke ubytko na plazi na Zanziku (kdyz byla posledni varka levnych letenek) tak jsem nasel nejake super eco bungalowy asi za 150usd na noc pro 2 - takze to je s letenkou pro jednoho za 35k na osobu a 14 dnu a to jsme jeste nejedli a nic nevideli..

A co se tyce Cechu na cestach - jsem rad, kdykoliv nekoho z Cech potkam, s kazdym na cestach rad prohodim slovo v materstine, obcas s nekym dame obed / kafe.. Sice uz sem parkrat zazil na cestach slusnou ostudu (napr. Ceska kradla na trajektu do UK, pripadne potkate nejakeho pitomce v Recku na plazi), ale s tim holt nic clovek neudela.. smiley

0
7 reakcí