Hledal jsem vhodný a levný hotel, přes Booking.com jsem nenašel vhodný hotel (cena, lokalita). Na AirBnB na mě vyskočila nabídka vhodného hotelu s cenou nižší než uvádí hotel na své webové stránce a Booking.com. Hostitelem na AirBnB je společnost OBS OnlineBuchungsServiceagentur, která zprostředkovává jejich ubytování jménem hostitelů. Rezervace byla potvrzena, zaplatil jsem část ceny. V rezervaci od AirBnB je uveden pokoj v tomto hotelu, adresa a jejich emailová adresa. Superhostitel má ověřenou adresu a email na webu AirBnB, 1 053 hodnocení (ale pro jiné nabídky). Chci se zeptat, jedná se o běžnou praxi? Nerad bych naletěl, čtu o falešných / podvodných nabídkách na AirBnB. Má někdo zkušenosti s tímto typem rezervací přes AirBnB? Děkuji.  .

Rezervace hotelu přes AirBnB

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

3 reakce

Hledal jsem vhodný a levný hotel, přes Booking.com jsem nenašel vhodný hotel (cena, lokalita). Na AirBnB na mě vyskočila nabídka vhodného hotelu s cenou nižší než uvádí hotel na své webové stránce a Booking.com. Hostitelem na AirBnB je společnost OBS OnlineBuchungsServiceagentur, která zprostředkovává jejich ubytování jménem hostitelů. Rezervace byla potvrzena, zaplatil jsem část ceny. V rezervaci od AirBnB je uveden pokoj v tomto hotelu, adresa a jejich emailová adresa.

Superhostitel má ověřenou adresu a email na webu AirBnB, 1 053 hodnocení (ale pro jiné nabídky).

Chci se zeptat, jedná se o běžnou praxi? Nerad bych naletěl, čtu o falešných / podvodných nabídkách na AirBnB.

Má někdo zkušenosti s tímto typem rezervací přes AirBnB?

Děkuji.

0

Je to normální 

0 Citovat

Nesmíš věřit všemu, co nějaký biolog a environmentalista napíše.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Je to normální 

 

Děkuji.

0
3 reakce