Myslím si, že i přesto, že se nejedná o nabídku německých CK, je cena nádherná, když vezmeme v potaz, že odlet je z Prahy. Eximtours nabízí Kapverdy s odletem 28.3. za 9790,- Kč na 9 dní. Více na http://www.eximtours.cz/zajezdy/exotika ... central-1/ .

Kapverdy: 8.990Kč z Prahy

Založil ve fóru Zájezdy s CK

7 reakcí

Myslím si, že i přesto, že se nejedná o nabídku německých CK, je cena nádherná, když vezmeme v potaz, že odlet je z Prahy. Eximtours nabízí Kapverdy s odletem 28.3. za 9790,- Kč na 9 dní. Více na http://www.eximtours.cz/zajezdy/exotika ... central-1/

0

To je dobrý, kamarádka vyrazila na Kapverdy tuto středu co byla za 15tis Kč na osobu smiley Stačilo počkat týden a cena je hned o 6 tis nižší... smiley

0 Citovat

Díky smiley pěkná nabídka..

0 Citovat

Tak cena ještě klesla, stojí už jen 8.990,- Kč

0 Citovat

Petře nesleduješ teď last minute nabídky ?

0 Citovat

Kapverdy se daji sehnat v pohode za dobrou cenu. Ziju v NL, tak to mam trochu jednodussi, ale na dovolenou vyrazime jedine s holandskou cestovkou ARKE. Maji v nabidce i Kapverdy, ale zatim jsme je navstivili jen v ramci par minutoveho mezipristani na ceste do Brazilie smiley

Kazdopadne se vyplati u ARKE sledovat last minuty, protoze v zari nas tyden v Brazilii se snidani vysel na 499 EUR/os. Podobne jsame tam byli i pred 2 lety a nebo jsme dali tyden na Jamajce all inclusive za 549 EUR. Myslim, ze Amstr neni tak daleko na to, aby se to nevyplatilo i z cech. Navic bych dokazala poradit parkovani zdarma a autosem na Schiphol smiley

0 Citovat

Nedá se ta ARKE nějak přepnout do angličtiny nebo němčiny? Protože takhle se v tom opravdu nevyznám smiley

0 Citovat

Bohuzel neda, no smiley . Taky mi tim pijou krev, protoze se mi holandstina nelibi a za 4 roky tady jsem nemela potrebu se ji naucit. Ale jednak vzdalene pripomina nemcinu a jednak s prekladacem se to da taky prezit. Jedine, co bych doporucila je vynechat na miste fakultativni vylety. Ty se na miste daji poridit lacineji, ale jinak fakt neni problem....

0
7 reakcí