Dobrý den,chci se zeptat,jaké máte zkušenosti s lístky na NHL?Jedu do NY koncem ledna a chci navštívit zápas NYR a NJD.Byl jste tam někdo na hokeji?Kupovali jste lístky až na místě nebo dopředu po netu?Popřípadě na jakých stránkách a jaké byli dodací lhůty.Dík za info. .

Jak koupit lístky na NHL

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

Dobrý den,chci se zeptat,jaké máte zkušenosti s lístky na NHL?Jedu do NY koncem ledna a chci navštívit zápas NYR a NJD.Byl jste tam někdo na hokeji?Kupovali jste lístky až na místě nebo dopředu po netu?Popřípadě na jakých stránkách a jaké byli dodací lhůty.Dík za info.

0

Muzu osobne doporucit tohle:

http://www.ticketmaster.com/nhl

Ja jsem pres to kupoval listky na NFL, vsechno v pohode.. Listky dorazi postou domu.. Koukal sem ze NHL prodavaj taky..

0 Citovat

Dík,večer to prohlédnu na compu.

0 Citovat

Ahoj,

sice ne na NHL, ale na koncert jsem kupoval lístky přes ticketmaster...vše proběhlo online a lístky jsem měl uložené v telefonu.
Při vstupu jen ukážeš QR kod a jsi v hale smiley Myslím, že bude fungovat dost podobně i NHL.

0 Citovat

Loni jsem kupoval 2 x lístky na NHL. přes http://www.ticketmaster.com/nhl. NJ/Boston a NYR/Car. Dá se i koupit tzv resale tickets...jsou o něco levnější a někdy i dražššššší. Je to sranda.. smiley Jinak jsem měl pro jistotu vše v papírové formě (doma jsem sivstupenky vytiskl) Jinak na NJ jsou lístky levnější....samozřejmě NYR dražší-ale stojí to za to......výrazně lepší atmosféra a ta hala!!!

0 Citovat

Dík za info,už to mám prostudovaný!Na 29.1.objednávám NYR-MTL a potom chci na NJD-PIT.Máte někdo zkušenost s dopravou k hale NJD?Bydlet budu u Penn Station.Jde mě hlavně o to,jak se dostanu do hotelu po zápase.Dík.

0 Citovat

je velmi prosté,,,vlakem z PS asi jednu nebo dvě zastávky....

0 Citovat

PATH train jezdí od World Trade Center směr Newark. Vystoupíš na Newark Penn Station (je to asi 3 stanice) a odtud je to k Prudential areně pár bloků. Pokud pojedeš rovnou na zápas tak cestu poznáš podle NJD fanoušků smiley

0 Citovat

http://www.njtransit.com/hp/hp_servlet. ... HomePageTo

Jinak je dobré si pořídit americkou simcard s daty smiley

0 Citovat

O.K.Dík za info.Ještě se chci zeptat,jak je to cestou zpět.Vlaky jezdí celou noc?Nebo alespoň do kolika hodin.Zápas začíná v 19htakže končit bude max. v 22h.!Dík.

0 Citovat

http://www.panynj.gov/path/pdf/path-map ... le-eng.pdf

0 Citovat

Tak děkuji za informace.Lístky zakoupeny na NJD přes tipmaster a na NYR jsem musel bohužel na burzu.Tam jsem koupil přes web stubhub.com!Byli "nejlevnější" za 127USD!!Bohužel jsem si vybral moooc lukrativní zápasy a letenky koupil až minulý pátek,takže ta cena byla mnohem vyšší než třeba v listopadu!!Lístek na NYR má nominální hodnotu 51USD!!Lístek na NJD jsem koupil za 98USD,ale mohl jsem mít i za 45USD,ale volil jsem super místa v 13řadě za brankou.Oba lístky jsou tištěny přes ticketmaster,ale na lístku na NYD je jiná cena než jsem zaplatil já a je tam i jiné jméno(na vše jsem byl na stránkách upozorněn).Kontak na tuto stránku mě dal známý,který žije v NY a také takto nakupuje .Takže uvidím a dám vědět až se vrátím.

0 Citovat

Tak jsem už týden doma a vše proběhlo bez problémů!!Byl jsem v NY poprvé v životě a jsem nadšen!Sice při současné kurzu draho,ale měli jsme dolary ještě za 17kč,tak to byla paráda.jak jsem psal,tak dva hokeje a k tomu courání a nakupování.A hlavně jídlo!!Korejská,burger,Katz delikatesy,Chelsea market(skvělý sushi) a nakonec steak!Pokud potřebujete někdo vědět podrobnosti,tak se neváhejte ptát.

0 Citovat

Ahoj,

loni jsem taky kupoval lupeny vesměs na všechny sporty přes ticketmaster, teď si ale chci koupit lupeny a na webovkách mi to hlásí:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Zkoušel jsem i přes tablet, přes jinou IP..má na to někdo nějaký fígl?

Díky

0 Citovat

A nebude lepší koupit lístky přímo před zápasem u lidí co je tam nabízí ?

0 Citovat

asi to vyzkouším smiley

ale sem vždycky takovej klidnější, když mám vše co jde raději pořešený dopředu smiley

0 Citovat

Nejlepší je koupit hned jak bude znám rozpis zápasů na celý rok!To znamená v říjnu.Tedy pokud se jedná o lístky na NYR.Tam ta cena šplhá závratně nahoru.Ostatní kluby jsou vcelku v pohodě.Stačí se podívat nyní na na jednotlivá mužstva a lístky třeba na phoenix jsou i za 15dolarů!!Od překupníků jsem si nekoupil ani na EPSB a to nabízeli přímo na ulici,ale raději jsem koupil přímo u pokladny a až do 102patra!!Minulou sobotu absolutně bez fronty,super výhled a západ slunce a výhled na velký požár nějaké fabriky na břehu řeky!!Akorát byla šílená zima,ale počkal jsem si od 16h do 19h a viděl jsem NY za světla,západ slunce i noční NY!!!

0 Citovat

Mozem sa aj ja opytat?
Na Ticketmasteri listky vidim, ale tie resale su mega-drahe a ideme dvaja, tak u "novych" (tie su tam v modrom) neni sanca kupit 2 listky vedla seba...

Su tie portaly TickPick.com a StubHub ozaj bezpecne? nerad by som vo februari/unor 2016 prisiel do NY a v MSG by ma vysmiali ze s cim sa to snazim dostat dnu. a este by bolo 400 USD za 2 listky v pr*eli.

0 Citovat

Kdy ma clovek jistotu ze se zapas nepresune na jiny den? Napr jiz ted jde najit scheduled timetable pro zapasy v nadchazejici sezone, muzou s tim nejak hybat nebo kdy to bude na jistotu ze ten den se to hrat bude?

0 Citovat

Přes StubHub jsme si kupovali lístky na NHL před dvěma lety a nebyl s tím žádný problém.

0 Citovat

Já bych je koupil na místě pár dní předem na místním inzertním serveru nebo ebay. V základní části by to neměl být problém, 2x osobně vyzkoušeno. Parkování bylo dražší než samotný lístek:-) Pravda nebyl to žádný sky box, ale na zážitek bohatě stačilo.

0 Citovat

Zdravím,

mám dotaz ohledně NHL.
Chtěl bych je do NY a chtěl bych navštívit NHL.
Rangers (tam jsou lístky asi hrozně drahý co) nebo Islander případně New Jersey Devils.
Chtěl jsem se zeptat, kdy zhruba (vím, že to ještě není ofiko) bude začínat NHL 16/17 vzhledem i k pořádání světového poháru.

Pak by mě ještě zajímalo, zda je reálné tam jet přibližně 2-3 týdny po začátku soutěže s ohledem na dostupnost lístků. Je šance, že budou k sehnání?
Prosím ještě od někoho znalého orientační cenu (základní vstupenka, prostě abych se mrknul na hokej a nasál atmosféru, nic u plexiskla smiley ).

Děkuji vám za informace

0 Citovat

Odpovědi na většinu otázek si jsi schopen vygooglit za 5 minut, tak nebuď línej. Jinak jak koupit lístky se dozvíš na stránkách jednotlivých týmů, obecně si myslím, že 2-3 týdny dopředu lístky seženeš. Já byl naposled v r. 2009 a kupoval jsem myslím přes ticketmaster, myslím, že je to ofiko prodejce pro NHL.

0 Citovat

Googlil jsem, začátek sezóny vzhledem ke světovému poháru jsem nenašel. Někde jsem už dříve četl, že se dají koupit lístky i o něco levněji než v ofiko prodejcích. Ale nevím jestli to je pravda takže radši to ofiko.
Věřím, že lístky pár týdnů předem se v průběhu dají sehnat, ale zajímá mě, jak moc se tam hrotí ten začátek sezóny.
Jestli to je nábuch a nebo to lze při pohlídání prodejů koupit v pohodě i odsud z CR (bez u.s. kreditky, bydliště apod).

0 Citovat

Byl jsem 2x, vždycky jsem bral přes ticketmaster pár týdnů dopředu a v pohodě. Pokud bych měl strach, tak možná první zápas, na ty další, pokud to není nějaký derby typu N.Y. - N.J. bych se nebál, že lístky neseženeš. Vzhledem k tomu, že posílají e-ticket, který si sám vytiskneš - pokud si dobře pamatuju, tak není problém koupit z ČR. Naposled jsem platil normálně českou kartou, sice jsem v době koupě byl vždycky v USA, ale bydliště nehraje určitě roli.

0