Na cleartripu aktuálně najdete promo kód na 100AED / 600 CZK. Lze využít pro pobyty min 2 noci po celý rok. Kódy jsou platné do konce ledna.. .

Cleartrip.ae

Založil ve fóru Tipy na ubytování

19 reakcí

Na cleartripu aktuálně najdete promo kód na 100AED / 600 CZK. Lze využít pro pobyty min 2 noci po celý rok. Kódy jsou platné do konce ledna..

0

Dá se říci, že ta akce trvá již od začátku listopadu. Kód se vygeneruje po absolovování té "soutěže". Osobně vyzkoušeno pro Palawan, hotel rezervaci i platbu potvrdil. smiley

0 Citovat

Cleartrip jsem využil v předešlých akcí 1+1.. Na hotelu měli v objednávce sice Arabáče a tak se trochu divili, když přišel běloh, nicméně vše OK.

0 Citovat

Pouzijte kod: CT75E50CM pro tento kod neni min hodnota 400AED nutna smiley Ja zabookoval 4 noci pro dva v Thajsku za 270kc smiley

0 Citovat

taky jsem ho pouzil a z 399 AED bylo razem 299 za petihvezdu na dva dni v Dubaji. Pozor ale pouzit jen jednou na IP, pak rusi z duvodu poruseni podminek. Takze kdyz chcete rozdelit ubytko na spolucestijici, tak po dvou dnech a z jejich pocitace a s jejich kartou.

0 Citovat

Ve kterém kroku se zadává ten kód na slevu? Těsně před platbou? Zatím jsem na to jen zběžně mrknul, uvažuju, že to někde v TH použiju smiley

0 Citovat

Zkousel jsem pouzit pro USA trip a zadny hotel nebyl promo eligible, navic ceny byly dost astronomicke, v porovnani s jinymi servery.. smiley

0 Citovat

Dobrý den,

já prostě nemůžu najít, kam zadat ten kód smiley Po kliknutí na odkaz se 100 AED mě to stejně hodí na kód ITSMONDAY. Já jsem myslel, že ta sleva 100 AED se může uplatnit pouze pondělky. Nefunguje to ani na dražší hotely, cena nad 500 AED
Děkuji za rady smiley

0 Citovat

Podle screenu to snad jasny uz bude smiley A samozrejme to nemuzes uplatnovat na hotely kde je uvedeno PAY @ Hotel! Chce to precist podminky slevy a pak je uplatnovat smiley

0 Citovat

díky moc smiley Toho pay@hotel jsem si fakt v podmínkách nějak nevšiml. V tom případě to je už v pohodě. Ještě jednou díkes

0 Citovat

V pohode... ja zas ten kod zkousel urputne v utery a rozciloval se proc to nefunguje... nevsiml sem si velkeho napisu PLATI JEN V PONDELI smiley

0 Citovat

je to tak smiley občas se text jenom prolítne a pak se rozčiluješ, co se sakra děje smiley

0 Citovat

fakt? mně právě nejde....dostanu se až k placení a tam mi nejde napsat číslo karty. Nevím, čím to je. Vůbec to nebere v té kolonce čísla... jinak to secure number jde naklapat :O

0 Citovat

Neni zac smiley Jinak klasicky fungoval v pondeli i kod ITSMONDAY.
@vojcka zkus zmenit prohlizec...

0 Citovat

Zkoušel jsem Operu, Mozillu, Explorer....a všude stejnej problém. Ale mám noťas bez numerický klávesnice...jestli to je tím, tak to fakt nechápu! Teďka to ale už nevyzkouším, když už asi ten kód CT75E50CM nefunguje, správně? smiley

0 Citovat

Zkus zas pristi pondeli treba bude fungovat...

0 Citovat

tak už to asi nefunguje :/ sakra...to jsem to prošvihl

0 Citovat

Ráno jsme to zkoušeli.. ITSMONDAY na 2+1 nocí

0 Citovat

VOJCKA: funguje to je na hlavni evropska mesta (vypsana zde http://www.cleartrip.ae/freehotelnights/ kdyz das select city) tzn. jen evropa, zkousel sem asii a tam nic.

0 Citovat

Levné letenky - https://aviasales.tp.st/q5LrfdMd Výborný vyhledávač je Aviasales. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

0
19 reakcí