Pokud nekdo miri na Bali, narazil jsem dneska na hezkou botu - 5* hotel (Zaujímá 1. místo z 111 hotelů v destinaci Seminyak) na Bali, ma na portale AllAboutHotels nahozenou nesmyslnou cenu 1025 kc / noc - obvykla cena kolem 14 000kc !!! Vyzkouseno v terminu 8.5. - 10.5. - zkuste si dalsi terminy.. Minimalne se da proklikat do checkout.. Portal mi ukazoval ze na nej kouka aktualne na stejnem serveru 22 lidi, takze to za chvili bude celkem boj..  .

Ubytovani Bali - chybna cena

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

5 reakcí



Pokud nekdo miri na Bali, narazil jsem dneska na hezkou botu - 5* hotel (Zaujímá 1. místo z 111 hotelů v destinaci Seminyak) na Bali, ma na portale AllAboutHotels nahozenou nesmyslnou cenu 1025 kc / noc - obvykla cena kolem 14 000kc !!!

Vyzkouseno v terminu 8.5. - 10.5. - zkuste si dalsi terminy.. Minimalne se da proklikat do checkout.. Portal mi ukazoval ze na nej kouka aktualne na stejnem serveru 22 lidi, takze to za chvili bude celkem boj.. smiley

Luxus za lidovou cenu smiley

0

to snad stojí i za zakoupení letenky... smiley

0 Citovat

Aka je to prosim vas stranka co vyhladava na bookingu, agode, atd sucasne?..vdaka

0 Citovat

tohle je trivago.com, další agregátor je hotelscombined.com

0 Citovat

Ten hotel za cca 1000 Kč za noc je úplně jiný hotel než ten za ty vyšší částky.

0 Citovat

Netuším, jak moc bych takový hotel využil - když jsem byl v Ubudu, přišel jsem na ubytko za tmy a brzy ráno zase odcházel do terénu smiley Ale jinak, cena by to byla dobrá smiley

0
5 reakcí