ahoj zkousel jsem hledat na ltour.de a thomascook.co.uk ale stejne mi nejlepsi vysledky vyhazuje airstop.cz. mate nekdo levnejsi tip na zmineny termin ? da se nekde na netu videt ty nabidky zajezdu na opravdu posledni mimutu z letiste ve frankfurtu ?? diky TH .

Egypt prvni pulka brezna 14 dni za 15.000 Kc

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

14 reakcí

ahoj zkousel jsem hledat na ltour.de a thomascook.co.uk ale stejne mi nejlepsi vysledky vyhazuje airstop.cz. mate nekdo levnejsi tip na zmineny termin ?

da se nekde na netu videt ty nabidky zajezdu na opravdu posledni mimutu z letiste ve frankfurtu ??


diky TH

0

tohle není web pro koupáky... běž na invia

0 Citovat

diky za odpoved plnou informaci, k cemu je teda sekce zajezdy ?

0 Citovat

na ozdobu

0 Citovat

no podle me je tu na ozdobu hlavne liqpil smiley

no ja mam bobky, kvuli kolegovi, ma pevnou dovolenou

a hlavne zkousim hledat tech prvnich 14. dni v brezu a treba od zitra a nijak se cena nelizi smiley

kde hledas ty egypty za 6ku ???

diky smiley

0 Citovat

Prý jsou stále dobré ceny na letištích v DE.. Myslel jsem, že je to pasé, ale Petr z travelhackingu to má stále jako aktuální téma.

0 Citovat

jj na kurzu to rikal, pry prijedes ozelis dovcu za 20 v turecku a jedes za 19 do karibiku, na netu to neni co smiley

0 Citovat

Fuha, Egypt na 14 dní za 15k v březnu.. to by musel být hodně velký luxus. My byli s přítelkyní posledně v sezóně v dostačujícím 3 plus* Resta Reef hotelu v Marse Alam za nějakých 12 na 12, nicméně to neříkám z důvodu této ceny, ale bylo mi potvrzeno, že dost lidí jezdí na blind a pobyty kupuje až na místě - většinou se vyplatí si vzít taxíka a objet pár vytipovaných hotelů a člověk se nakonec dostane na úplně jiné ceny (v případě toho zmiňovaného hotelu v MA to bylo nějakých 2400,- / 14 dní All incl za hotel a služby, které byly na dobré úrovni).

Ale to zase není úplně pro každého. My byli v září, v březnu Ti urvou ruky.

0 Citovat

Ono se tam člověk paradoxně nejlevněji dostane přes nějaký bullshit zájezd třeba za 6 tisíc vč. ubytka bez jídla, hotel nevyužije ale z oblasti příletu se vydá do okolních vytipovaných hotelů, kde zůstává libovolně dlouhou dobu..

Občas tam bývají i akční chartery, ale o tom ti asi nemusím referovat smiley většinou z PL, DE.

0 Citovat

To je fakt v )) .. smiley

Ale vim ze kdyz jsem letel v prosinci do Turecka tak se za mnou bavili v letadle nejaky Cesi, ze v ramci ty super 30% discount akce na Paegas prave koupili nejak vyhodne Hurghadu (s prestupem SAW) - jedinej problem byl, ze meli dost napjatej prestup a diky 1h zpozdeni byli dost nervozni, ani nevim jestli to nakonec stihli.. smiley

Jinak z MUC lita Egyptair, ale ceny celkove drzej hladinu okolo 8 - 9k, evidentne celej nas region ceka na nasazeni nejaky primy nizkonakladovky smiley, aby se ledy trochu hnuly.

0 Citovat

Myslím, že za nějakej takovej lowcost by cestovatelé a potápěči střední Evropy trhali ruce smiley

0 Citovat

Ten Sharm se k naší diskuzi docela hodí. Good job.

0 Citovat

Hehe tohle bylo jak Jezisek smiley

0 Citovat

Neuvěřitelný smiley !

0 Citovat

Je to s tou cenou hotelů po příjezdu stále tak horké? Vím, že kdysi jsme dokupovali jen AI asi za 20€ za den.

0
14 reakcí