Než to sepíši tak dávám náskok diskutérům. Sleva až 200$ na hotely, osobně mám 4 noci v pražské 4hvězdě se snídaní za 690 Kč, nicméně jdou i varianty, které jsou za 0,- $100 na min. 3 noci: DISCVR105 $150 na min. 4 noci: DISCVR151 $200 na min. 5 noci: DISCVR201 Rezervace na americké verzi expedia.com převzato od pirátů. .

Expedia.com sleva 200$

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Vrácený peňouze a zrušená rezervace, aniž by mě vůbec někdo informoval....aspoň, že tak (jednalo se o 100$ voucher)

0 Citovat

Mě taky vrátili peníze na účet bez žádného emailu se stornem...
Budete to nějak dál řešit? nebo to necháte být?

0 Citovat

Jak bylo psáno, můžeš zavolat a stěžovat si. Odměnou bývá voucher.

0 Citovat

Ahoj, nezkoušeli jste dneska někdo volat? Při prvním hovoru nám to po nějaké době zavěsili, při druhém dali místo 150 usd voucheru „jen“ 50 usd voucher, tak by mě zajímao jak ostatní…

0 Citovat

Pred chvilkou jsem tam volal, moje anglictina bohuzel neni uplne nejlepsi, ale dostal jsem "zpatky" moji puvodni rezervaci, takze za me spokojenost smiley

0 Citovat

Já volala ve čtvrtek a také mám svoji rezervaci zpatky...měla jsem 150 dolarový kupon

0 Citovat

Ahojte, na ake cislo ste volali cez Skype? Skusal som uz 2 cisla ktore som nasiel na internete ale nikdy ma to nespojilo (volal som na "toll-free" cisla).

0 Citovat

Ja som volal teraz na infolinku a ani po 15 minutach hadania sa so superviserom som nepochodil. Bol mi to ochotny re-booknut, ale jedine ak zaplatim tych par drobnych s Discover kartou a tu nemam. Nevadi, nabuduce to hadam vyjde... smiley

0 Citovat

myslim ze to cislo je platene, ale tak ta cena je tusim 1,7 americkeho centu / min.

0 Citovat

Tak mě rezervaci zrušili taky bez zaslání nějakého emailu, ale dokonce bez vrácení peněz. Volala jsem, supervizorovi jsem řekla o původních podmínkách a stejně mi tisíckrát řekla, že mi maximálně vrátí peníze, co jsem zaplatila smiley O vrácení rezervace nebo o nějakém kupónu nebyla ani řeč..

0