Platnost akce je do 2.3.2015 a funguje na 4 nebo 5* hotely, ale bez omezení minimální ceny, takže i na levné hotely, takže v praze po slevě klidně za 8 dolarů na noc vyzkoušel jsem slevu načíst a opravdu se mi 30 dolarů odečetlo, zatím rezervaci nemám, ale jdu se na to detailněji podívat a asi něco zkusím Odkaz a screen jsem hodil na svůj web 30 dolarů sleva hotwire .

30 dolarů sleva na 4* a 5* hotely přes HotWire.com

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

2 reakce

Platnost akce je do 2.3.2015 a funguje na 4 nebo 5* hotely, ale bez omezení minimální ceny, takže i na levné hotely, takže v praze po slevě klidně za 8 dolarů na noc
vyzkoušel jsem slevu načíst a opravdu se mi 30 dolarů odečetlo, zatím rezervaci nemám, ale jdu se na to detailněji podívat a asi něco zkusím

Odkaz a screen jsem hodil na svůj web 30 dolarů sleva hotwire

0

máte nějaký tip na okolí čr? praha funguje od cca 8 dolarů, tak jestli někdo nevyhledal nějaké města okolo čr (víden, drážďany, mnichov, lipsko atd.) na nějaký výlet autem na víkend

0 Citovat

Tak jsem kupoval prahu a mám hotel Leger (trivago na můj termín hlásí nejnižší cenu 985 kč a já platil 5.1 usd)

jinak doporučuju kombinovat s cashback portálem
(je to můj odkaz, za registraci přes nej dostanete 10 dolarů a na hotwire je cashback 2%)
http://www.topcashback.com/ref/tomasvlasak

0
2 reakce