Booking.com - reklamace

Napsal verra 2015-03-01T09:35:13+01:00 ve fóru Vyhledávače hotelů
12 odpovědí

Ahoj,poprosím o radu..........
24.1. nám uletělo letadlo z Budapešti do Tel Av.......sněhová kalamita a problémy na dálnici.
Koupili jsme si novou letenku a letěli za 24 hod. Hned jsme napsali na booking, že přijdeme 25.1. a popsali situaci......odepsali, že akceptují změnu rezervace a že máme zaplatit v recepci hostelu. To jsme učinili. Doma jsme zjistili, že si booking strhl celou částku z karty, bylo nás 5 a na 6 nocí to dělalo 20 000Kč. Tedy jsme to zaplatili 2x. Na náš dotaz se paní z Prahy omluvila, že někdo spletl náš NEDOJEZD a že se omlouvají a že dají věc do pořádku.
Dodnes se nic nestalo.......museli jsme poslat výpis z banky, několikrát telefonovali a nic.
Na náš telefonický dotaz odpovídají ano, ano, ano........vyřídíme a nic.
Máme napsat na jejich hlavní sídlo.....do Amsterodamu? Nebo je to ještě krátká doba......?
Co byste poradíli?
Dík

Ahoj, reklamujte platbu u banky, hlavní je, abyste měli potvrzení o platbě u hotelu!

platili jsme kartou..........máme výpis z banky

tak to řešíme přes banku..........a mají zájem..........uvidíme
ano, sebral to 2x hostel Petra.......ale booking jim nepředal změnu rezervace, kterou jsme učinili okamžitě a booking ji akceptoval..........čili je to jejich chyba, uzanali to, to je hezké......a nic
na hostel Petra je telefon a klasická adresa, nemůžu najít elektronickou adresu, kam bychom jim poslali výpisy z banky
a tak.............nebo bychom to poslali faxem........ale je tam jen telefon
nebo to máme poslat normálně poštou doporučeně.......co myslíte

Ahoj, prosím o radu, z účtu se mi strhla záloha za ubytování, které jsme nevyužila a řádně v čas BEZPLATNĚ zrušila. jak postupovat? Kontaktovat přímo ubytování nebo booking.com přes které to bylo zamluveno? Děkuji za radu.

Jak je to dlouho? Booking.com po včasném zrušení provedené platby vrací na kartový účet, takže bych vyčkal, případně se pak obrátil na booking.com.

řešil bych to přes booking

Mijur - bylo mi to strženo ihned první den původního pobytu, ikdž jsem to zrusila s dostatečným predstihem a dle podmínek bookingu bezplatě, ted je to týden, co jsme zpět.

nivnicanka1 :

Ahoj, řeším teď stejnou věc. Psala jsem do ubytka mail i na jejich FB, ale bez reakce. Počkám do konce týdne a pak budu řešit přes Booking.

Btw, ty jsi z Nivnice? :)

Ahoj, tak mám živou zkušenost s reklamací na Booking.com .... ubytování mi strhlo (o své libovůli) o jednu noc navíc... jsem zklamán, jak je to málo zabezpečené.... celý postup jsem dokumentoval tady:

http://tygrlive.blogspot.cz/2017...river.html

Velkou výhodou je možnost řešit to s Bookingem přes českou pobočku, slečna byla velmi milá a řešila to promptně!

Nám jednou Maďaři v hostelu nahlásili probydlenou noc jako no show, ale Booking to uznal, jen mi to doteď hyzdí seznam rezervací. :)

Martin: zabezpečené to je, bohužel, velmi mizerně, řešilo se to tady před pár měsíci. V případech, kdy po vás booking.com nechce CCV kód to většinou funguje tak, že ubytování dostane údaje o vaší kartě (číslo, expirace, jméno) normálně do maiu, často ale třeba i faxem... Ubytovatel potom na svém kartovém terminálu provede tzv. CNP (card not present) transakci - čísla vyťuká a peníze si stáhne stejně, jako by jste proti němu stál s kartou v ruce. CNP transakce musí samozřejmě mít ubytovatel povolené a nasmlouvané se svou bankou....

Průšvih je v tom, že se vaše číslo karty válí v plaintextu někde v mailech nebo třeba vytištěné na recepčním pultu... Je pak poměrně jednoduché toto zneužít. Na druhou stranu na reklamace takovýchto plateb banky reagují poměrně promptně a v zájmu zákazníka.

rsaf: no je to bouzel smutne co pisete a pravda....nejhorsi je, ze booking je tak zprofanovany jako velka firma, ze vsichni maji pocit, ze tam se to stat nemuze... Kdyz po me nekdo chce poslat nascanovanou kartu, radeji mu udelam prevod z uctu, i kdyz to stoji ku˙˙˙vsky poplatky... ale bezpeci na 1 miste.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!