Dobrý den, rádi bychom jeli do Amstredamu a hledáme nějaké, cenově rozumné. Nemusí být 5 hvězdiček ani nic podobného, prostě jen solidní-poměr cena a výkon. Nemáte nějaké tipy?Moc díky .

Ubytování Amsterdam

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

Dobrý den, rádi bychom jeli do Amstredamu a hledáme nějaké, cenově rozumné. Nemusí být 5 hvězdiček ani nic podobného, prostě jen solidní-poměr cena a výkon.
Nemáte nějaké tipy?Moc díky

0

My byli v lete ubytovani v botelu. Celkem slusne ubytovani za nizkou cenu, navic zazitek z ubytovani na lodi (v Amsterdamu vhodne), nevyhodou muzou byt celkem male pokojicky

0 Citovat

Nejlevneji asi vychazi kemp pobliz Amsterdamu. Tramvaji to netrva zas tak dlouho z centra a v lete to je tam super: http://www.campingzeeburg.nl

Minule jsme ale jeli ve 4 a pronajali jsme si apartman, coz bylo taky dobre: http://bemahotel.freshcreator.com/eng/home

0 Citovat

Tak ten kemp je vážně super. Díky klaragu za odkaz, já si po těch letech nepamatoval název. Z toho týdnu v Holandsku si vlastně tak nějak celkově mnoho nepamatuju smiley

0 Citovat

Já mám třeba hodně ráda Ibis hotely, s tím v Amsterodamu sice zkušenosti nemám, protože to jsme bydleli v hotýlku ve Volemdamu, ale jsou všechny stejné, a zatím jsem vždy byla spokojená.

0 Citovat

Co v kempu usetrite na ubytku, to date za MHD.... A hafo casu stravite cestovanim.
Za sebe doporucuju Hans Brinker Hostel, je to dochazkovou vzdalenosti od centr a vseho, co spokojeny turista potrebuje. A cena je dost dobra.

0 Citovat

Já doporučuju botel Nova Vita. V docházkové vzdálenosti od centra, cena supr, skvělá snídaně, pouze kajuty jsou těsnější, ale za to je to supr zážitek smiley

0 Citovat

Obnovuji tohle téma, třeba sem někdo napíše něco nového, aktuálního. Vaše zkušenosti s ubytováním v Amsterdamu. Chtěla jsem něco cenově dostupného. Jedu s 15-tiletým synem, takže hostely pro nás nepřicházejí v úvahu. Tam se mohou ubytovat cestovatelé až od 18 let. 

Můžete mi prosím poradit, chtěla jsem se ubytovat na botelu, a to až v srpnu, ale jak botel Amstel, tak i Nova vita mi píše, že nemají žádný pokoj k dispozici. Je to možné? Že už skoro rok dopředu mají obsazeno? 

Přes Airbnb asi nechci, zpět do Prahy letíme až pozdě večer a nechce se mi tahat tašku celý den.  Raději bych využila hotelové úschovy zavazadel.

Předem díky. 


0 Citovat

Sleduj https://www.hrs.com/deals/en/

0 Citovat

Jox : děkuju.  Jak to funguje prosím? Máš vyzkoušeno?

0 Citovat

Zaregistroval jsem se, zadal sledování akcí na konkrétní město a čekal. Byli jsme sice někde dál od centra, zato za poloviční cenu. :) Ještě sleduj Ibis Budget (Accorhotels).

0 Citovat

Za relativně slušnou cenu se dají sehnat Ibis budget nebo A&O Hotel, případně i Easyhotel. 

0 Citovat

Retezec Ibis  mam rad  a uz jsme v nem bydleli  ve vice mestech nejen v Evrope ,v Amstrdamu je Ibis budget  kousek od letiste  ,je tam bezplatny transfer a do mesta pak zase az tak daleko neni ,bus jede s takoveho otevreneho zastreseneho nadrazi kousek pesky od hotelu

I snidane byla bohata ,myslim ze tento hotel muze dobre poslouzit nejen na  transferovy nocleh ,ale i na nejaky ten den v Amstrdamu

Jinak bych hledal i rezervoval na Booking,com  a vybral neco bez nutnosti platby predem i s moznosti  bezplatneho storna  dost tesne pred prijezdem


0 Citovat

HRS se zaměřuje na firemní klientelu, naleznete tam tedy spíše nevyprodané víkendy v akci apod., jinak běžné ceny a i zařazené hotely spíše dražší. 

IBIS by šel, ale Budged je někdy chuj a pěkná sockárna (zejména Francie, SRN) - sardinkárna. Ale pravidlem to není. 


0 Citovat

Ve Francii je spousta Ibis Budget přestavěných z F1, které se postupně utlumují a mění právě na Ibis Budget, proto se kvalita liší hotel od hotelu. Nicméně ve Francii obvykle bývá rozdíl mezi Budget a klasickým červeným Ibisem okolo 10 eur, takže tam není moc důvodů proč nevzít ten červený. 

0 Citovat

Prošla jsem výše jmenované hotely a teda cca 5t za noc mi připadá fakt dost :-(

Naštěstí mám dost času, tak budu hlídat nějakou výhodnou slevu. Nicméně cenou za ubytování v Amsteru jsem dost překvapená (negativně). No, moje chyba, že jsem si to neověřila před nákupem letenky. :-(


A např. s rezervací na booking.com na poslední chvíli nemám dobré zkušenosti.  Resp.cena se nikdy nezměnila, i když jsem se doptávala na hotel např.den předem.

0 Citovat

Dobrý den, my spali v létě v hotelu XO Hotels Infinity a líbilo se nám. Z venku vypadá hotel hrozně, úplně jsem se lekl, vevnitř a na pokojích vše úplně nové. Do centra cca 5km, zastávka autobusu je kousek, my měli kola v autě. Cena přes Hotels.com kolem 65€ na noc bez snídaně, může se lišit, já mám zlaté členství. 

0 Citovat

Airbnb bych v tom případě nezatracovala. Nebo Homeaway. Je to dost dopředu, něco za slušnou cenu se najde. Podle mé zkušenosti, pokud to jen trochu půjde, majitelé Vám vyjdou vstříci ohledně pozdního check-outu (už jsem také několikrát řešila). 

0 Citovat

5 tisíc za noc?  Co máte za termín? Není to náhodou v době Sail Amsterdam 12.-16.8.? To bude těžké najít něco za rozumnou cenu v tento termín .

0 Citovat

@P.  ja teda mam zkusenost s booking,com ze se ceny meni  ,dokonce jsem jednou zrusil ubytovani  a objednal ve stejnem hotelu  na stejny termin  nove  protoze  bylo levnejsi  .nebylo to  ale den predem. myslim ze jsem jednou narazil na servr ,ktery se na doobsazovani hotelu orientuje .ale nevzbudil ve me duveru,  kdyz mi tyden na  Malte  ktery jsem mel za 180 euro pro dva nabizel za 90 ...mel jsm podezreni ze to byla cena pro jednoho i kdyz se to tvarilo  jako za pokoj ,tak jsem to nerisknul 

No 5000 Kc je skutecne  divne   ,pokoj pro dva v hotelu jsem jeste nikdy nemel  za tolik   za noc , nejvic snad 70 euro..a to uz jsem vzal az uplne v nouzi  , na kolik noci to ma byt a v jaky termin ?
0 Citovat

matej15: Jo, je, 8-(

No, to mám teda radost. Ach jo, musím se pořádně podívat, co to je slavnost. A poučení pro příště, než s velkým hurá koupím laciné letenky .............

0 Citovat

mikir: na 3 noci a jak jsem právě zjistila, asi v tom nejhloupějším termínu: v polovině srpna. Chce se mi brečet. Já nenávidím davy a pojedu někam, kde bude přecpáno.  :-(

 


0 Citovat

Bydleli jsem 4 noci v hotelu Postillion Hotel Amsterdam a platili 2 800 za noc pro dva. Hotel je přímo u metra. 

0 Citovat

No je to obří událost, která se koná jednou za 5 let a sjíždí se na ni statisíce lidí, takže doporučuji vzít co nejdříve nějaké Airbnb, kde je ještě šance na slušnou cenu. Úschovu zavazadel bych vůbec neřešil, ty můžeš nechat na nádraží za 5 eur. Případně v hromadě dalších úschoven kdyby to na nádraží bylo všechno plný.

0 Citovat

Když byly ty letenky tak levný, tak je necháte jednoduše propadnout a ušetříte :-) než dávat balík za ubytování. A ještě ke všemu, když nesnášíte davy...

0