Ahoj, mate nekdo zkusenost s Dubai, letenky a hotel napr ted listopad jeste? popr neco levnyho? chtel bych primo Dubai, ne ty kolem (rad bych poznal Dubai), zajezdy obvykle s polopenzi zacinaji na 17k, nevite o zajimavejsi variante? .

Dubaj na vlastní triko

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

Ala napsal(a):

Proč by to měla být povinnost? My budeme teď v Dubaji taky poprvé, na jeden den, a Burj Khalifa jsme z programu vynechali

Souhlas, já na vyhlídky chodím jen na hory a kopce (někdy i ve městech jako Rio, Hong Kong, LA), ale na mrakodrapech by mě nelákaly, ani kdyby byly zdarma. Doporučuju ale zajít tam po setmění na Light Show, která je zdarma. To jsem byl i v rámci půldenního stopoveru a davy mi nevadily.

0 Citovat

Já proti vyhlídkám z mrakodrapů apod. nic nemám a ráda se občas z nějaké podívám, ale tady mě ta cena od toho hodně odrazuje. Moje rodina nevyhledává ani ty zážitky typu skleněná podlaha kilometr nad zemí, jelikož trpíme větší či menší závratí.

0 Citovat

Zdravím vás. Mám v Dubaji 11 hodin stopover, chci si pujčit auto. Priletím do DXB z HK na terrminál 3 a z něj také do PRG odlétám. Je někde poblíž autopujčovna ? Díky za info

0 Citovat

Čistě pro zajímavost - jaký máš plán, že si tam na stopover chceš půjčovat auto?

0 Citovat

Už jsme tam byl 3x, tak bych chtěl ukázat lidem co vezu něco z SAE. Zajet do Abu Dhabí, podívat se na Farrari World, mešita Zayeda, k Emirates Palace, možná Emirátes National Auto Museum.  Dubaji Dejra, Atlantis, Burz Khalifa. 

0 Citovat

OK, to pak smysl dává.

0 Citovat

Da se presunout shuttle busem z terminalu 2 na 1, i kdyz tam potrebujeme vyzvednout jen auto z pujcovny? Nevim jestli ten bus jezdi v ramci tranzitu a nebo se musi vylezt ven pred terminal. A jestli nahodou nemusim k te preprave mit taky letenku na dalsi let (connection flight), nevite nekdo jak ty busy funguji mezi terminaly?

0