Ahoj, mám voucher na 1 noc zdarma v jihoamerické síti hostelů Che Lagarto. Spala jsem tam dvě noci na Paraty v Brazílii a byla jsem moc spokojená, hostel živý, příjemný a čistý. Voucher je platný do 20. 9. 2015 a já se do té doby zcela jistě v Jižní Americe nevyskytnu, tak pokud se tam někdo chystáte a máte zájem, ozvěte se, pošlu vám ho mailem  .

Che Lagarto (Jižní Amerika) - 1 noc zdarma

Založila ve fóru Tipy na ubytování

2 reakce

Ahoj,

mám voucher na 1 noc zdarma v jihoamerické síti hostelů Che Lagarto. Spala jsem tam dvě noci na Paraty v Brazílii a byla jsem moc spokojená, hostel živý, příjemný a čistý. Voucher je platný do 20. 9. 2015 a já se do té doby zcela jistě v Jižní Americe nevyskytnu, tak pokud se tam někdo chystáte a máte zájem, ozvěte se, pošlu vám ho mailem smiley

Podmínky voucheru:
Data de uso até:20/09/2015
Data de validade até:20/09/2015
Valido pra hostels: Hostel & Suites Foz do Iguaçu, Hostel & Suites Santiago, Hostel Arequipa, Hostel Buenos Aires , Hostel Buzios, Hostel Colonia, Hostel Copacabana, Hostel Cusco, Hostel Florianópolis, Hostel Ilha Grande, Hostel Ipanema, Hostel Itacaré, Hostel Lima, Hostel Mar del Plata, Hostel Maresias, Hostel Montevideo, Hostel Morro de São Paulo, Hostel Natal, Hostel Paraty, Hostel Porto de Galinhas, Hostel Salvador, Hostel São Paulo, Hostel Trindade, Hostel Viña del Mar
Só dormitórios
Quantidade de noites: 1
Tipo de reserva por reserva

Katherine

0

Ahoj,
já se chystám do Argentiny cca za měsíc a půl a určitě bych ho využila u vodopádů Iguazú. Pokud mě ještě někdo nepředběhl, tak mi ho prosím pošli na lucie@travel-book.cz. Díky! Jinak jsem koukala na tvůj blog a vidím, že máme podobné preference u Indie. Při minulé cestě jsem byla hlavně v Dharamsale, teď se zase chystám do Rišikéše smiley

0 Citovat

Omlouvám se, zrovna jsem v Berlíně, tak to tu trochu nestíhám sledovat, ale už jsem voucher poslala jednomu cestovatelskému kolegovi tady na cestujlevne a bohužel je to na unikátní kód, takže ho může využít jen jeden člověk. Každopádně přeju krásný výlet do Argentiny smiley
PS: Rishikesh doporučuju, je boží! Já zas doufám, že se co nejdřív podívám do té Dharmshaly, když to minule nevyšlo smiley

0
2 reakce