Zdravím, objednal sem letenky do Girony na konec srpna a pořád bádám a hledám nejideálnější místo na strávení těch 9 dnů. Je tu někdo kdo má s oblastí Costa Brava zkušenosti? Hledám ideálně menší město kde nebudou davy lidí a pláž "přervaná" lehátky a lidmi  .

Někdo tip na ubytování v oblasti Costa Brava ?

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

7 reakcí

Zdravím, objednal sem letenky do Girony na konec srpna a pořád bádám a hledám nejideálnější místo na strávení těch 9 dnů. Je tu někdo kdo má s oblastí Costa Brava zkušenosti? Hledám ideálně menší město kde nebudou davy lidí a pláž "přervaná" lehátky a lidmi smiley . Ideálně 50-100 km od letiště Girona. Díky za odpovědi Lukes

0

Jeste nevim, ale kdyz pockas 3-4 tydny, tak dam vedet smiley

0 Citovat

Ok budu rad za všechny informace, nejvic me tahne Tossa de Mar nebo Empuriabrava ale nějak tam nemohu sehnat nic za solidní cenu. Přemyšlim ted spíše o pronajmutí auta a procestovani více z costa bravy nez jen jedno místo. Každopadně dej vědet jak bylo smiley

0 Citovat

Mne se nejvic na ceste z Girony do Barcelony pri pobrezi Costa Brava libila prave Tossa de Mar. Tam bych se klidne vratil,ale nevim,jak narvane je to mestecko v lete. My tam byli v rijnu.Na auto koukni na www.cicar.com.

0 Citovat

Ahoj,
před časem jsem hledal a našel nabídku pro sestru a dceru s rodinou na Hotels4u.com. 4 star s ALLin za cca 5 na týden.
Tak se podívej. Pro další inspiraci se můžeš podívat na můj cestopis:
http://www.brnolowcost.estranky.cz/clan ... errat.html
Krásná oblast a s autem dokonalá dovolené.
přeji krásné zážitky

0 Citovat

Mně se líbilo v Lloret de Mar, ale to je asi přesný opak toho co hledáte:-) Ale i tak si myslím že když už tam budete, tak se tam dojeďte jednou podivat, je to tam super smiley

0 Citovat

Díky vše za názory, obvzláště brnolowcost , moc hezky sepsaný cestopis, určitě se budu inspirovat. Hledám ubytko bud Empuriabrava nebo Estratit, zejména kvůli potápění v tom estratitu, prej je to vyhlášeny. Nenajde se tady nějaky potápěč co tam má skušenost?

0 Citovat

Uplně jsi mě na to Španělsko navnadil smiley tak 4 roky zpátky jsme byli s kamarády v oblasti Callela, hotel viz http://www.booking.com/hotel/es/htopolympic.html
smiley teď jsem koukal a cena 725 Kč/2 osoby/noc vč. polopenze, což je podle mě super offseason cena (pokud se tedy dobře dívám). Hotel je to sice velký, ale za mě v té době velká spokojenost. S jídlem nadmíru spokojen a s oblastí taktéž. Kousek od hotelu moc dobrá menší hospůdka a samozřejmě stovky barů.. byli jsme v červnu a lidí akorát. Pláže poloprázdné. Konec srpna bude určitě plno, poloviny nebo konce září bych se ale určitě nebál.

0
7 reakcí