K dispozici promo kód na hotely ve výši 10%.. Některé hotely vychází ze všech portálů nejlevněji a tento bonus potěší  .

Venere.com - sleva 10% na hotely

Založil ve fóru Tipy na ubytování

12 reakcí

K dispozici promo kód na hotely ve výši 10%.. Některé hotely vychází ze všech portálů nejlevněji a tento bonus potěší smiley venere.com + CJ10VEN

0

Minuly mesic se mi podarilo ukoristit celkem zajimave promo (ktere ani nebylo nikde inzerovane) - Venere obcas miva tzv. "mobile discount" - da se najit pouze na jejich mobilni strance, zajimave ale je, ze tu cenu vyhleda i mobilni (iOS) aplikace hotelscombined !

Mel sem junior suite v hotelu na Ocean Drive v Miami, normalni cena na 3 noci 20k czk, po sleve + - 11k czk (sleva 45%)..

0 Citovat

do konce dubna se dá využít i 13% sleva s kodem TD13APR15

0 Citovat

Ahoj, teprve o vikendu jsem s na Venere zaregistrovala a stáhla si i mobilní aplikaci... jak často Vám od nich chodí různá promo? Děkuji

0 Citovat

Dohledala jsem další kod na 10% slevu, ktery plati až do konce července: 10ONLINE2015 Tak třeba někdo využije.

0 Citovat

PREF12Q42015 12% off
platba online do konce roku

0 Citovat

AFFQ1PH5J kód pro rok 2016, 10% off

0 Citovat

Nový kód LOVE2016, treba rezervovať do 14.2., zľavy deklarujú do 40%. Dá sa použiť aj cez pc, netreba mobilnú aplikáciu.

0 Citovat

Koukám se na jeden konkrétní hotel (San Miguel na Ibize). Teď tam mají na něj slevu 13%. Když aplikuju tuto slevu 10%, furt to bude dražší, než na expedia atd.

0 Citovat

Musí se zkoušet, některé jsou levnější, jiné dražší..

0 Citovat

Jak je to s tou slevou? Stačí hotel jen zabookovat s tím, že se zaplatí na místě nebo je potřeba to hned i zaplatit, aby člověk dostal tu slevu?

0 Citovat

Musí se to hned zaplatit. Když zadáš možnost platit na místě, neobjeví se ti kolonka na zadaní slevového voucheru.

0 Citovat

Sleva 15% na vybrané hotely: VENEMLFEB16:SH5NS5

Platnost do 26.2. pro pobyty do 30.11.2016

0
12 reakcí