Dobry den, rad by som sa poradil, zakupil som cez vyhodnu ponuku Qataru letenku do Australie (MEL) cca 14 dni. Chcel by som doporucit nejake miesta + ci sa oplati spravit nejaky road trip alebo radsej lietat a podobne. Chceme vidiet hlavne Sydney samozrejme Melbourne a este premyslame nad Aucklandom. Dakujem za Vase rady. .

Australia co doporucujete?

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

4 reakce

Dobry den, rad by som sa poradil, zakupil som cez vyhodnu ponuku Qataru letenku do Australie (MEL) cca 14 dni. Chcel by som doporucit nejake miesta + ci sa oplati spravit nejaky road trip alebo radsej lietat a podobne. Chceme vidiet hlavne Sydney samozrejme Melbourne a este premyslame nad Aucklandom. Dakujem za Vase rady.

0

Ešte som tam nebol, ale z Austrálie ma okrem Sydney najviac láka Tasmánia.

0 Citovat

Zalezi za cim tam hlavne jedes.. jestli v podstate jen mesta, nebo i priroda a tak.

Treba Perth je trochu z ruky, ale da se tam na otocku zaletet ze Sydney s Tiger Air. Kolem Perthu jsou super veci k videni - Penguin Island a mrozi, Rottnest Island, Pinnacles (takovy zkamenely asi-stromy), piskovy duny v Lancelin, krasny prazdny plaze u Wedge Island.. je toho hodne, vse v dojezdu autem od Perthu. Samotny Perth je fajn (krasnej park, kangaroo island..), ale spis takovej poklidnejsi.

Byla jsem jen v Perthu a Sydney. Treba Ti ostatni poradi vice kolem Melbourne, uvidime smiley

0 Citovat

dakujem za vsetky vase odpovede NZ som uz zavrhol urcite vzhladom na kratku dobu. Po prilete premyslame nad pozicanim auta chcel by som zaist na Twelve Apostles Marine National Park a nasledne sa presunut poprip oceane do Sydney. Navstivit po ceste zaujimave miesta. Aku dlhu dobu by ste si vyhradili na cestu autom by mi niekto nevedel poradit? aby som vedel zabookovat hotely v Sydney.. Nasledne by som chcel vratit auto v Sydney a preletiet spat do Melbourne. dakujem za vase dalsie rady

0 Citovat

to IMA: Ayers Rock(Uluru) vyzera na fotkach neskutocne.pozeral som to ale zda sa mi na to kratky cas tych 14 sa presuvat este tam a potom spat.... ale musi to byt zazitok obrovsky..
Inak ma zaujimaju ako mesta pekne, tak isto priroda parky a vsetko zaujimave.
Myslite ze sa vyplati zaist aj do Canberry popri ceste po pobrezi a urobit si zachadzku? dakujem

0
4 reakce