Žádost o ruku - poraďte destinaci

Napsal -A- 2015-06-30T16:19:53+02:00 ve fóru Zájezdy s CK

Za účelem líbánek, svatební cesty, žádostí o ruku a dalších homosexuálních aktivit není Čečensko zrovna vhodnou destinací.  Což je s podivem, protože po povinné registraci kdy se nikdo nepřihlásil bylo konstatováno, že v zemi žádné problémy s homosexuály nemají, neboť se tam žádní nevyskytují.

https://www.tyden.cz/rubriky/zah...10175.html


Mauritius , krasne misto na takovou akci a  pokud  neco  extra  tak  kousek od Flic en Flac je  Zoo Casela  kde lze za poplatek  vstoupit  do vybehu ke lvum  , jinak zena ztratila na plazi kousek za  Trou d Eau Douce  snubni prstynek a v pisku nepomohla ani ochota mistniho borce  s hledackou , takze se nam o to zvedly naklady ,ale  vzali jsme to jako obet Sivovi a treba se tam dostaneme znovu

Já shodou okolností na Mauriciu na pláži ve Flic en Flac o ruku žádal, po štědrovečerní večeři. :) A brali jsme se v Beskydech na chatě s nejbližší rodinou a partou pár přátel (celkem 20 lidí). Asi ta dvě místa nemůžou být diametrálně odlišnější a vždycky mě to pobaví. Ale ono je vlastně nakonec jedno kde, ale hlavně s kým :)

Myslím, že z toho s kým by mělo vyplývat i kde, aby se pak člověk nedočkal záporné odpovědi. 😂

To jsou ty sladké prvomanželské ideály... Až se budete brát podruhé nebo potřetí, tak to odbydete jen se svědky v pátek odpoledne po šichtě a na tu první exotiku si ani nevzpomenete:-) 

 

Přesně tak, opakování dělá mistra.

J0x napsal(a):

Myslím, že z toho s kým by mělo vyplývat i kde, aby se pak člověk nedočkal záporné odpovědi. 😂

co na to anet ? :)

vyber si na  www.majsner.cz zájezdy, hotely atd.

matarazo napsal(a):

vyber si na  http://www.majsner.cz zájezdy, hotely atd.3566420.jpg

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!