Poradí mi někdo levnější ubytování? Díky MM .

Oslo

Založil ve fóru Tipy na ubytování

8 reakcí

Poradí mi někdo levnější ubytování?
Díky
MM

0

Skandinávie levně -> http://www.couchsurfing.org/ nebo spacák smiley

Abych pravdu řekl, tak ty ceny ubytování jsou právě to co mě drží při zemi vždy, když se nějaká takováhle libovka naskytne.. V létě je mi to jedno, pod stromem bude fajn, ale co v zimě ? smiley

0 Citovat

Ahoj.

Plánuji další Barneyho ú(let). Má někdo nějaké tipy a triky na cca 7-9hodin v Oslu? Hodlám si tam odskočit ze Stockholmu cca itinerář:

- v pátek odpoledne po práci s Eurowings do Stockholmu.

- Do večera Stockholm (těším se na stanice metra).

- Přespání u letiště

- Sobota ráno, let s Ethiopian do Osla

- Oslo (co tam netuším)

- Sobota večer odlet do Stockholmu a přespání ve stejném hotelu

- Neděle Stockholm (program mám)

- Neděle večer odlet do Prahy

 

Díky ;)

P.s. nevíte, jestli se dá vlaky do centra Stockholmu přepravovat kola? V hotelu u letiště máme kola v rámci ubytka gratis, tak by toho šlo třeba využít...

 


screenshot-20230523-092110-chrome.jpg

0 Citovat

Holmenkollen

1 Citovat

Mě se líbila jen vyhlídka z "Operahuset i Oslo" a procházka po nábřeží k "Havnepromenaden Infopunkt 12" .... jinak mě osobně Oslo bohužel ničím nenadchlo. Cítím z tohoto města chlad.

Dále je zde (jako v celém Norsku a Švédsku) viditelná a všudypřítomná tolerance k LGBT+ a jiným menšinám. To může být taky námětem ke sledování tohoto fenoménu...

2 Citovat

Zajímavá je i jejich radnice. Dá se si prohlídnout pevnost Akershus u přístavu a park Vigeland plný divných soch pár stanic metra opodál.

Ve Stovneru je zmenšená verze stezky v korunách stromů. A zdarma :-D

K tomu máš přímo ve městě řadu menších vodopádů.

1 Citovat

Vigeland Park je za mě super, taky se nám líbila jízda lodí mezi ostrovy v rámci MHD. Opera, tygr, Holmenkollen(ten je ovšem trochu z ruky), to je klasika. Cesta ke královskému paláci od divadla taky dobrá. 

0 Citovat

Já bych v Oslu zašla na Výkřik od Munche... :D 

1 Citovat

Díky moc všem za nápady.

Něco z toho vymyslím :-)

0
8 reakcí