Ahoj, planujem cestovanie do Austrálie a na Nový Zealand. Nemohli sme to naplánovať veľmi dopredu, takže letenky nie su práve najlacnejšie. Začíname koncom októbra - 26. 10. Návrat plánujeme pred Vianocami, cca 17. 12. Zatiaľ mám takýto itinerár: [*:24ivdmgd] BUD - PEK - SYD s Air China 948 eur [/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] SYD - Cairns cca 100 eur[/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] tyzden v okoli Cairns, Great Coral Reef, Daintree rainforest, ...[/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] Cairns - Auckland cca 120 eur[/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] 5 tyzdnov New Zealand[/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] Christchurch - Sydney cca 120 eur[/*:m:24ivdmgd][*:24ivdmgd] par dni v Sydney a potom let do BUD[/*:m:24ivdmgd] Máte nejaké odporúčanie, tipy, postrehy? Dá sa nejakou zmenou itineráru výraznejšie ušetriť, vidieť niečo viac? Vďaka za postrehy .

Austrália a Nový Zealand

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

2 reakce

Ahoj,

planujem cestovanie do Austrálie a na Nový Zealand. Nemohli sme to naplánovať veľmi dopredu, takže letenky nie su práve najlacnejšie. Začíname koncom októbra - 26. 10. Návrat plánujeme pred Vianocami, cca 17. 12.

Zatiaľ mám takýto itinerár:

  • [*:24ivdmgd] BUD - PEK - SYD s Air China 948 eur [/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] SYD - Cairns cca 100 eur[/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] tyzden v okoli Cairns, Great Coral Reef, Daintree rainforest, ...[/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] Cairns - Auckland cca 120 eur[/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] 5 tyzdnov New Zealand[/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] Christchurch - Sydney cca 120 eur[/*:m:24ivdmgd]
  • [*:24ivdmgd] par dni v Sydney a potom let do BUD[/*:m:24ivdmgd]


Máte nejaké odporúčanie, tipy, postrehy? Dá sa nejakou zmenou itineráru výraznejšie ušetriť, vidieť niečo viac? Vďaka za postrehy

0

Ahoj,

mam nejake tipy o NZ na mojom blogu o cestovani: http://hroch.sk/destinacie/australia-a- ... vy-zeland/

Usetrit sa da za dopravu pokial si nakupite listky na bus vopred, byvaju aj za 1 NZ dolar. Takisto sa da usetrit za prenajom auta, pokial budete sledovat stranky miestnych pozicovni, vzdy vypisuju nejake promotion ked potrebuju dostat auta z bodu A do bodu B, ale vacsinou je to opacny smer nez ktorym idete vy (tzn juh-sever).

0 Citovat

Aktuální informace z Nového Zélandu si přečtěte v novém rozhovoru s kamarádem, který na Zélandu právě cestuje a pracuje http://fijalka.cz/jak-se-zije-pracuje-na-novem-zelandu/

0
2 reakce