Nějaký tip na dobrý outlet v okolí / centru Londýna ? .

Londýn - nákupy

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

9 reakcí

Nějaký tip na dobrý outlet v okolí / centru Londýna ?

0

přímo na picadily circus je lilliwhites, asi 5 pater se vsema moznejma hadrama/botama - levný

0 Citovat

Tak pokud nehledáš značku, ale dobrou cenu a přijatelnou kvalitu, tak jednoznačne Primark. Nakoupíš několik tašek a u pokladny platíš 100 liber.
Je to na Oxford Street, kousíček od Marble Arch.

0 Citovat

Pokud nechcete shit veci z Primarku (krome puncochacu, gumicek do vlasu a snad pyzama, ty jsou tam jeste ok), najdete si nejblizsi TK Maxx - maji vsechny mozne znacky a prodavaji obleceni, boty, domaci doplnky i kosmetiku a treba sampony (velky TiGi a pod), vse za super ceny. Pokud se chcete dobre pripravit, zavolejte si do nejakeho vetsiho TK maxu ktery den maji nove zbozi. Mivaji napr. super vyber kabelek (hl.ve vetsich TK Maxxech jako je treba v Brent Cross), pak sezenete treba kozenou Coccinelle za 50GBP, polo Ralph Lauren za 20GBP a mnoho levnejsiho.
Pokud shanite nejake male spotrebice (jsou levnejsi) nebo neco do bytu, mrknete na Argos - koupila jsem si od nich kdysi ten nejlevnejsi fen za 2.50GBP a vydrzel leta...
Hezké nakupování! smiley

0 Citovat

Oživím téma. Co byste doporučili dnes. Zítra letím do Londýna, tak že bych to spojil s předvánočními nákupy. Spíše hadry pro ženu a děti.

0 Citovat

Nie su to hadry, ale Lush ma vybornu, rucne vyrabanu kozmetiku netestovanu na zvieratach, setrnu k prirode atd :) A predavacky vzdy radi poradia. 

0 Citovat

 

Katka napsal(a):

Nie su to hadry, ale Lush ma vybornu, rucne vyrabanu kozmetiku netestovanu na zvieratach, setrnu k prirode atd :) A predavacky vzdy radi poradia. 


s tym suhlasim a krasne vonia. ja mam najradsej sc westfield. ak ide zena s tebou, mas od nej pokoj na cely den.

0 Citovat

Katka napsal(a):

Nie su to hadry, ale Lush ma vybornu, rucne vyrabanu kozmetiku netestovanu na zvieratach, setrnu k prirode atd :) A predavacky vzdy radi poradia. 


Lush ma pobocku i v Praze v Palladiu. :) 


Zkusila bych mozna TK Maxx, tam se daji najit fajn kousky. Hlavne ne Primark, nebo podobnou hadrarnu. Po dvou pranich se to rozpadne.


0 Citovat

Shopping report z tk Maxx: hezké zboží za dobré ceny, akorát to, co jsem si vybral, neměli v mé velikosti nebo mi nesedělo :-) Tak jsem něco nakoupil aspoň na Vánoce rodině.

0 Citovat

nechce sa mi zakladat nove vlakno, zo shoppingu sme navstivili Tesco Express, Sainsbury's Local a Boots na STN :)

ale tak po treti krat na jeden den v Londyne

https://tonicove.sk/antonovci-v-...-fotoblog/

0
9 reakcí