Ahojte, absolvovali ste niekto lyžbu v Gruzinsku konkretne Gudauri na vlastnu past? rada by som ziskala nejaky typy ohladom dopravy kutaisi- gudauri a aj nejake privatne lacne ubytko  .

Lyžovačka v Gruzínsku

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

Ahojte, absolvovali ste niekto lyžbu v Gruzinsku konkretne Gudauri na vlastnu past? rada by som ziskala nejaky typy ohladom dopravy kutaisi- gudauri a aj nejake privatne lacne ubytko smiley budem rada ked sa niekto ozvete smiley smiley

0

Ahoj,

bol som v Gudauri nedavno, teda pocas "letnej" sezony, takze neviem poradit ohladne lyzovacky, ale vyzeralo to tam vcelku pekne, taky zapadny styl smiley Dostat sa tam nie je problem, jazdia tam marsrutky a asi aj taxiky z Tbilisi (zo stanice Didube), cena by podla mojho odhadu za marsrutku nemala byt viac ako 20 lari za osobu, taxik by som tipol tak 60 lari za auto (zalezi ako vies zjednavat).

Z letiska v Kutaisi do Tbilisi jazdia autobusy

Nejake poznatky z Gruzinska som zhrnul tu:
http://hroch.sk/destinacie/azia/gruzinsko/

0 Citovat

super , dakujem. zase som mudrejsia:) este ohladom toho ubytka v gudauri nech sa niekto ozve a mozem kupovat letenky smiley

0 Citovat

v Gudauri je tych penzionov a hotelov kopec, aj ked myslim ze pocas sezony to tam bude drahsie aj na privatoch. Rusi su vsade smiley

0
3 reakce