Snazim sa najst dobry v hotel v rime, najlepsie v okoli termini stanice, do 60e za noc? Ponuka hotelov je plna prdel  .

Doporucite dobry hotel v Rime?

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

13 reakcí

Snazim sa najst dobry v hotel v rime, najlepsie v okoli termini stanice, do 60e za noc? Ponuka hotelov je plna prdel smiley preto ma skor zaujimaju vase skusenosti. Preferujeme nieco s dobrymi, najlepsie bufetovymi, ranajkami. Vdaka za tipy

0

my sme boli v Hotel Mirage, hned vedla stanice oproti zastavke Terravision. Za tu cenu sme uz boli aj v lepsich hoteloch, ale dalo sa. Ranajky sme nestihli, kedze sme mali skory odchod.

0 Citovat

Taky naproti zastávce terravision u termini - hotel madison. Klasická 3*, ale svůj účel splnila. Úplně v pohodě smiley

0 Citovat

My hotel Hollywood, stejna location. Jednoduchy hotel, situovano do dvora, klid. Snidane jednoducha, ale krome vybornych croasantu i houska, toustovy syr, sunka a nejaky drobnosti. Hlavne ranni kava a dzus se pocita. Klidne znovu.

0 Citovat

V případě zájmu o levné ubytování v centru Říma mě kontaktujte na emailu ubytovani.rim@seznam.cz

0 Citovat

Pro někoho kdo hledá trochu netradiční ubytování, tak já mám na léto rezervovaný pokoj přímo v Basilica di Santa Croce in Gerusalemme

je to tento hotel https://www.tripadvisor.com/Hotel_Revie ... Lazio.html

v červencovém termínu jsem platil cca 1400 na noc včetně snídaně s možností bezplatného storna 72 hodin do příjezdu, pokud by někdo měl zájem, napište sz, poradím jak na to (běžně je cenově přes 2 tisíce bez možnosti storna)

0 Citovat

Vřele doporučuji Caesar House Residenze Romane smiley

0 Citovat

Jaké lokality v Římě hledat, pokud nechci zbytečně cestovat z okrajů do centra? Památky by měly být v centru, tak hledám nějaké ubytko poblíž. Samozřejmě se nebráním ani tipům na dobré ubytko (vlastní WC/sprcha) trochu dál, pokud bude výhodná cena.

0 Citovat

okolo termini je kopec lacnejsich hotelov, ale tak ci tak ten Rim je celkovo tragedia na ubytko

0 Citovat

Proč tregédie? Na přespání mi stačí skromný čistý pokoj a vlastní hajzlík se sprchou. Celkem se to najít dá, to třeba Londýn je větší palba finanční.

Spíš ted zvažuju, zda levnější letenka srpen za cenu dražšího ubytka, nebo dražší letenka listopad, ale podstatně lepší ceny za ubytko. Zatím skoro vede listopad, bo ubytko levnější je vždy plus. Jen další dilema, horka v srpnu versus šance na déšť v listopadu smiley

0 Citovat

Nabízíme levné pokoje a apartmány v centru Říma-www.casasimpatia.com, email simpatiamarketing@seznam.cz

0 Citovat

no tak londyn je ina kategoria... len pamatam si minuly rok v juni, ked sme riesili ubytko na jednu noc, tak nakoniec nas zachranil hotel tonight, kde som mal 100 euro kredit...este som za 3* pri termini pre dvoch doplacal 4 euro. Par rokov dozadu sme spali aRoma B&B, ale to sme boli cela rodina a v januari, takze nas to vyslo cca 20 euro osoba aj s ranajkami. Inak bol som v Rime aj v juni, aj v januari, ale teda lepsie sa pochodil v januari, kedze 15 stupnov a pohoda. V juni 30 stupnov uz od siedmej rana smiley

0 Citovat

Tak jo, možná nejsou nejlevnější ze všech, ale majitelka je prostě anděl, takže můžu bez výčitek doporučit- https://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review ... Lazio.html

http://www.domusquiritum.com

0 Citovat

Ahoj, v lednu jsme dvě noci byli ve B&B Stardust Rome, kousek od Vatikánu, můžu doporučit. Pokoje moderní, koupelna čistá, na přivítanou sklenka šampaňského. Jediné, co mi malinko vadilo, bylo, že na snídaně se chodilo do kavárničky ve vedlejší ulici a s velikostí porcí se moc nepřetrhli - ne že bych se musela najíst k prasknutí, ale po jednom kousku toustu nebo sladkého pečiva mám prostě ještě hlad smiley

0
13 reakcí