Kúpa lístkov na futbal Manchester

Napsal lubosko 2013-01-04T18:58:14+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit
3 odpovědí

Ahoj,
mám prosbu, vedeli by ste mi poradiť, ako kúpiť lístky na futbal na štadion Manchester United. Jedná sa o zápas na 20.4.2013.
Mám už kúpene letenky (vďaka info cestujlevne.com) smiley)) ale lístky ešte nie. Na originál stránke to zatial nieje možné.
Ďakujem za všetky tipy a informácie.
Lubo

Já kupovala ze stranky http://www.ticketbis.co.uk. Vyberes si zapas dle preferenci a nejlepsi varianta doruceni je asi na recepci hotelu ci jinou adresu, kde budes prebyvat...u nas probehlo vse v naprostem poradku, takze bych klidne doporucila smiley

Nákup vstupenek přes překupnickou agenturu mi nepřijde zrovn nejštastnějším řešením. Osobně navrhuji vytvoření členství ve fanklubu na https://www.eticketing.co.uk/muticketsandmembership/memberships.aspx?findmembership=0&utm_source=ManUtdCOM&utm_medium=MshipJoinLHM&utm_campaign=Mship1213 a následný nákp vstupenek přímo přes oficiální stránky.

Pokud je pro tebe ovšem prioritou včasný nákup a jistota vstupenek v kapse, budeš muset zvolit nákup přes prostředníka, např. přes stránky uvedené v předcházejícím příspěvku.

Ďakujem za tipy, čítal som na nete, že je lepšie kupovat lístky priamo cez oficiálnu stránku MANU, aj keď je tam nezmyselná platba za ročné členstvo 32libier smiley
Ale zasa mam istotu, že mi príde lístok až domov. Tak idem na to, lebo riskovať kúpu lístku až v deň zápasu je vraj velké riziko, že bude vypredané.
Lubo

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!