Las Vegas - Leden

Napsal FilipF 2015-12-11T04:18:42+01:00 ve fóru Tipy na ubytování
2 odpovědí

Zdravím,

mám dotaz, od přátel, co již cestovaly po západě USA, mi byl dán tip, že ve Vegas jsou nejlevnější hotely ever, 9USD za noc není problém. Letím tam v polovině ledna a když teď koukám přes nejrůznější booking systémy, nezdá se mi, že by taková cena byla real... Jak to funguje tedy ve Vegas? Dá se tam přijet a sehnat až nějaký super deal na místě? Současně mám domluvený Airbnb, ale radši bych hotel, ideálně Stratosphere.

Díky za info!

Není problém sehnat ubytko za super cenu na místě, ale určitě ne Stratosphere za 9, ale myslím, že by mělo být reálný něco kolem 30-40? Bacha ještě na fee, který jsou a nejsou v ceně pokoje kdybys bookoval online.

Za 9 (nejspíš +daň + resort fee) bude nějaký zablešený pajzl... těch je tam taky dost. Reálně v pokrizové době je cena tak od 30 výš za slušné ubytování mimo Strip s bazénem. Typickým příkladem je Silver Sevens (dříve Terrible's) nebo Orleans.

Samozřejmě základní pravidlo je být ve Vegas uprostřed týdne, páteční, sobotní a částečně i nedělní noc je několikanásobně dražší + se obloukem vyhnout termínům kdy je ve Vegas nějaká velká konference nebo kongres (lze dohledat na oficiálních stránkách LV Visitors & Convention Bureau).

Je rok 2015 takže všechno důležité se děje na internetu, tzn. než hodiny objíždět Vegas (které je dost velké) a ptát se osobně na místě, je lepší se podívat na last minute nabídky ten samý den kdy do Vegas budeš přijíždět a rezervaci udělat online a ušetřený čas věnovat něčemu užitečnějšímu.
Osvědčený pro last minute rezervace částečně na blind je třeba hotwire.com

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!