Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s nějakým opravdu pěkným safari poblíž Kapského Města? Na internetu jsem jich našla hned několik, ale nemůžu se pro žádné rozhodnout. Pomohly by mi vaše osobní zkušenosti a informace ohledně toho, jak je safari daleko od Cape Town, kolik stojí, jaká zvířata jsou tam k vidění, co všechno se tam dá podniknout atd. Díky  .

Nejlepší safari poblíž Kapského Města

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

7 reakcí

Zdravím,
nemáte někdo zkušenosti s nějakým opravdu pěkným safari poblíž Kapského Města? Na internetu jsem jich našla hned několik, ale nemůžu se pro žádné rozhodnout. Pomohly by mi vaše osobní zkušenosti a informace ohledně toho, jak je safari daleko od Cape Town, kolik stojí, jaká zvířata jsou tam k vidění, co všechno se tam dá podniknout atd. Díky smiley

0

Ahoj, já se chystám sem: Aquila Private Game Reserve & Safaris
Nemám vlastní zkušenost, ale pracuju s jihoafričany v práci a ti doporučili toto. Uvidíš tam převážně
slony, žirafy, zebry, nosorožce, hrochy .....

0 Citovat

ja se taky chystam do Aquila... Nevite nekdo i neco o Giraffehouse?

0 Citovat

Super, o té Aquile jsem taky uvažovala, tak to asi zkusím tam. Díky smiley

0 Citovat

Ahoj, urcite muzu doporucit Aquillu - i kdyz je to umele vytvorena rezervace pro turisty - coz je videt i na cene za vstup.

V Kapskem Meste jsme byli nekolkrat, uz nejaky cas bydlime kousek od Durbanu na vychodnim pobrezi JAR. Kdybyste potrlbovali poradit, dejte vedet.

0 Citovat

A je mozne tam jet vlastnim autem a projet si to tam? A popripade kolik se plati za vstup?

0 Citovat

Vlastním autem určitě ne, volně se tam pohybují zvířata takže tvým autem tě rozhodně nepustí

0 Citovat

Tady zrovna vlastním (půjčeným) autem jezdit nelze (asi aby více vydělali) viz:
http://www.aquilasafari.com/frequently-asked-questions
Určitě to ale není kvůli volně se pohybujícím zvířatům, protože ve většině parků v JAR se jezdit vlastním autem může.

0
7 reakcí