Nejlepší safari poblíž Kapského Města

Založil itchyfeet před 2 lety ve fóru Co vidět a navštívit
8 odpovědí

Zdravím,
nemáte někdo zkušenosti s nějakým opravdu pěkným safari poblíž Kapského Města? Na internetu jsem jich našla hned několik, ale nemůžu se pro žádné rozhodnout. Pomohly by mi vaše osobní zkušenosti a informace ohledně toho, jak je safari daleko od Cape Town, kolik stojí, jaká zvířata jsou tam k vidění, co všechno se tam dá podniknout atd. Díky smiley

Ahoj, já se chystám sem: Aquila Private Game Reserve & Safaris
Nemám vlastní zkušenost, ale pracuju s jihoafričany v práci a ti doporučili toto. Uvidíš tam převážně
slony, žirafy, zebry, nosorožce, hrochy .....

ja se taky chystam do Aquila... Nevite nekdo i neco o Giraffehouse?

Super, o té Aquile jsem taky uvažovala, tak to asi zkusím tam. Díky smiley

Ahoj, urcite muzu doporucit Aquillu - i kdyz je to umele vytvorena rezervace pro turisty - coz je videt i na cene za vstup.

V Kapskem Meste jsme byli nekolkrat, uz nejaky cas bydlime kousek od Durbanu na vychodnim pobrezi JAR. Kdybyste potrlbovali poradit, dejte vedet.

A je mozne tam jet vlastnim autem a projet si to tam? A popripade kolik se plati za vstup?

Vlastním autem určitě ne, volně se tam pohybují zvířata takže tvým autem tě rozhodně nepustí

Tady zrovna vlastním (půjčeným) autem jezdit nelze (asi aby více vydělali) viz:
http://www.aquilasafari.com/frequently-asked-questions
Určitě to ale není kvůli volně se pohybujícím zvířatům, protože ve většině parků v JAR se jezdit vlastním autem může.

Přihlášení a registrace