Miláno - ubytovanie

Napsal guessWho 2016-01-20T19:27:49+01:00 ve fóru Tipy na ubytování
7 odpovědí

Zdravím,

zháňam ubytovanie v Miláne na august 2016 pre 2 osoby. Ide len o 1 noc. Dá sa tu vôbec nájsť niečo za rozumnú cenu? Prakticky nikde som nenašiel nič pod 40€/izba aj to len bez vlastnej kúpelne. Ideál by bol s vlastnou kúpelňou smiley. Prípadne niekde niečo v okolitých mestách ak by sa to oplatilo? Nevadil by ani kemp.

Vďaka.

Edit: viem, že je tu ešte airbnb, ale to by som nerád smiley

Ahoj,
Milán je obecně drahé a ošklivé město, připočti si ještě city tax 4-5 EUR/osoba. Pod 40 EUR se hodně těžko dostaneš, hezké a levnější je Bergamo, ale musíš počítat ještě lístek na vlak (Milán-Bergamo) stojí okolo 5 EUR/one way. Já byl v Miláně už asi 10x, ale pod 40 EUR jsem nikdy nebydlel. Tak hodně štěstí.

Hej hej smiley Bergamo som pozeral, ale nakoľko let máme do malpensa tak je to trochu od ruky zvlášť keď len na 1 noc a druhý deň by som už rád išiel Verona a následne Benátky smiley

tak busem z Malpensy přímo do Bergama 10 EUR http://www.orioshuttle.com/_eng/Bergamo ... lpensa.cfm a druhý den vlakem z Bergama do Verony a dál Benátky. Milán je zabitý čas, kromě toho dost drahý.

Aj to je možnosť smiley Ale tam mi ide zasa o megabus, ktorý ide priamo z Milána do Verony za 1€ smiley A s tým zabitým časom v Miláne súhlasím, moc tam toho na pozeranie teda nie je smiley Každopádne vďaka za tipy smiley .

tak přespi rovnou na Malpense bez city tax a val do Milána až ráno. Hotely tam jsou o trochu levnější než v Miláně, hlavně trochu jinej level

To je dobrý nápad smiley Ale našiel som najlacnejšie za 39€, ale má to aspoň vlastnú kúpeľňu. Je možné nájsť ešte niekde inde lacnejšie? A ešte 1 otázka na bookingu v stĺpci podmienky je: •Bez možnosti vrátenia peňazí• Raňajky € 5, mám to chápať tak že som nútený kúpiť si tie raňajky?

Nenašiel som ani tak. Už len výrazne drahšie smiley Ďakujem za rady.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!