1. Fórum
  2. Co vidět a navštívit
  3. Latinská Amerika-kdo si jí pamatuje ten si jí pořádně neužil

Latinská Amerika-kdo si jí pamatuje ten si jí pořádně neužil

Napsal padrino11 2016-02-20T18:56:14+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit
12 odpovědí

Potřebujete občas vypnout, odvázat se a přepudrovat nos?

Latinská Amerika je ta pravá destinace kde se dá užít pořádná jízda a s akční letenkou vyjde celý pobyt mnohdy levněji než večerní párty v pražském klubu. Pobyt pak získá zcela jinou dimenzi a zážitky jsou podobné jako 60-ky v Americe v éře Hippies.

Pokud nemáte vlastní, lze na místě zajistit i dámskou společnost a rozhodně není náhodné, že latinos pravidelně obsazují přední příčky v soutěžích krásy.

Na rozdíl od přísných asijských zákonů kde i za pouhé držení hrozí doživotí je zde PERRICO napůl legální a nesmí chybět na žádné společenské akci. Produkce koky je běžnou součástí zemědělství a pokud máte sociální cítění, tak vězte, že kromě narkobaronů a členů kartelů živí i nejchudší vrstvy drobných zemědělců a pěstitelů.

Nejlevněji lze zakoupit v Bolívii – cpou Vám to tam doslova na každém kroku, kvalita celkem slušná, cena začíná na 2 USD za pytlík.
Venezuela - zde nemám zkušenost, ale ocením informace.
Kolumbie (Medelin, Cali, Bogota) ceny max. 4-8 USD/pytlík podle velikosti platit cokoliv navíc je zcela zbytečné. A 20-40 USD Vám zajistí parádní jízdu na celý pobyt.

Samozřejmě na každém rohu jsou prodejci směsí typu jedlá soda + prášek proti bolení zubů. Kvalitu si musíte sami ohlídat.
Opravdu kvalitní zboží jde hlavně na export. Ale i běžně se dá sehnat super kvalita – to ocení každý kdo má rád svoji nosní přepážku. Tam je to opravdu přírodní produkt. To co je na našem trhu se s tím vůbec nedá srovnávat. To je plné syntetických aditiv a účinná látka je v minimální koncentraci.

Existuje dokonce služba, která Vám zašle z dovolené suvenýr přímo na Vaší adresu. Odeslání proběhne samozřejmě až po Vašem odjezdu.

Doplněny aktuální (z tohoto týdne) informace o Mexiku od uživatele který si nepřeje uveřejnit Nick:
Turistické oblasti: Cancun, PDC, Tulum - ceny kolem 1000 pesos, kvalita mizerná (ale pořád lepší než v Praze) a mraky podvodníků.
Mimo turistické oblasti jsou ceny 200 - 300 pesos, kvalita mnohem vyšší a férový obchod.

Ako provokácia celkom fajn... len neviem, či to patrí práve na tieto stránky. Adminovi odporúčam odstrániť.

Ále toto nieje provokácia a tvoja odporúčanie beriem ja ako provokáciu ty slováčik bonzáčik.

Jsou to validní informace, které pomohou při návštěvě destinace.

Pokud někdo máte informace o Mexiku, tak uveďte prosím - chystám se tam letos.

Tak sem myslel ze to je tady o necem jinem - ale usmazene fetky fakt nemusim

Jestli sis něco dal a měl potřebu se vypovídat, tak cílovku, kterou by to zajímalo bych hledal jinde. A hodnota těch tvých informací je téměř nulová, protože ten, koho to zajímá to ví nebo zjistí i bez tvýho výplodu a jestli ses jen potřeboval pochlubit jakej jsi světák, tak mám obavy, že tady Ti moc lidí tleskat nebude.

daj kontakt na overeneho dealera smiley

inak som sa pobavil, ako trolling celkom dobre smiley

Jaký konkrétně informace, který se hodí někomu kdo chce kupovat fet a kdo neumí španělsky jsi tady podal kromě toho, kde jsi byl a kolik tam stojí "pytlík" - perfektní relevantní definice množství? To, že do JV Asie jezdí fetovat jen idiot ví každej soudnej člověk a co dál za "validní" info Tvůj příspěvěk obsahuje?- asi Tvé oblíbené slovo, jen možná zvaž, kde ho použít smiley
A pokud Ty tu můžeš povídat takovýhle blbosti, tak ani kdybych chtěl, tak se Ti nedokážu vyrovnat a pokud nejsi sjetej, tak si třeba všimneš, že těch diskuzí o vyšívání nebo orientálních tancích tu moc nenajdeš.
Možná si běž něco zase smrknout a doufej, že Ti tu někdo napíše podobnou hovadinu jako Ty, ale dost o tom pochybuju.

Ty jsi prostě jouda - informace potupně doplňuji tak jak se ke mně dostávají a pokud tě nezajímají, tak to nekomentuj. Myslím, že je vhodné mít komplexní přehled na jenom místě.

Pojem pytlík je jedno balení - zpravidla má prodejce malé cca 1 g, nebo 1/30 unce a velké cca 5g, nebo 1/6 unce. Prodejce nemá váhu, není k tomu žádný příbalový leták se složením. Hmotnost se moc ověřit nedá, ale doporučuji vyzkoušet kvalitu každého pytlíku, obezřetnost je na místě. Nemusíte znát žádné dealery, stačí se zeptat prvního taxikáře a doveze vám to přímo do hotelu.

Odporucam Indoneziu, Singapur a Bangkok Hilton

Nefetuju, takže nejsem moderní. Snad se s tím nějak vyrovnám smiley

Člověk aspoň snadněji pochopí proč jen v takové Limě bručí cca. 20 Čechů za drogy...

smiley

Kámo, jestli já jsem jouda, tak ani nechci vědět, co jsi Ty smiley

Myslím, že tohle téma bych klidně locknul.
To, že autor ví, kde a za kolik se dá sehnat fet, je jistě úchvatné v komunitě feťáků, ale tady to imho nemá co dělat. Reklamu si udělal, kdo to s ním bude řešit přes PM, at to řeší. Ale flame o tomhle tématu na CL, to ne.

Příště můžem pokračovat třeba o tom, kde a za kolik sehnat v Thajsku třináctiletou prostitutku a argumentovat tím, že to "přece k Thajsku taky tak nějak patří".

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!