Ahoj V říjnu se chystáme do Miami a přestože se bojím hurikánové sezóny uvažuji O koupi aspoň třídenní platby:) můžete mi prosím poradit kdy je nejlepší tyto platby koupit a na jaké stránce? Projela jsem nějaké české stránky primo Invia atd, dale na expedia.com atd, kamarádka mi ale říkala že nejlepší je počkat úplně na poslední chvíli a koupit nějaký last minute... Tak jsem slyšela že nákup přímo z Ameriky je daleko levnější. Máte někdo zkušenosti kde chytit dobrou cenu a kdy? Zda je lepší koupit teď nebo opravdu vyčkávat? Diky moc Jana .

Cruise plavby

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

18 reakcí

Ahoj
V říjnu se chystáme do Miami a přestože se bojím hurikánové sezóny uvažuji O koupi aspoň třídenní platby:) můžete mi prosím poradit kdy je nejlepší tyto platby koupit a na jaké stránce? Projela jsem nějaké české stránky primo Invia atd, dale na expedia.com atd, kamarádka mi ale říkala že nejlepší je počkat úplně na poslední chvíli a koupit nějaký last minute... Tak jsem slyšela že nákup přímo z Ameriky je daleko levnější. Máte někdo zkušenosti kde chytit dobrou cenu a kdy? Zda je lepší koupit teď nebo opravdu vyčkávat? Diky moc
Jana

0

Ahoj,
my kupovali přímo od Carnival 2 měsíce před plavbou. Rozhodně je to levnější, než tady v ČR.

0 Citovat

hmm carnival.com ma jen jedinou plavbu na rijen a to do Nasau a zpet :-O
je tu nekdo, kdo zkusil vic okruhu a poradi, jaky je nej na plaze ?

Nemohu si pomoct, ale ty rezervace lodi mi pripadaji strasne zmatene temer na kazde strance. Nikde nevidim stravovani, k cene se samozrejme pripocita dan a poplatky a je to cele dost matouci :/

0 Citovat

je tedy lepsi koupit nebo vyckavat?

0 Citovat

3 - 5 dňových plavieb z Miami a Floridy v októbri a novembri máte viac než 100...
viď http://www.seascanner.com/caribbean-cru ... F10%2F2016

0 Citovat

Ahoj,
chci se zeptat, jestli jsou v ceně zájezdu i víza? Nebo si je musím zaplatit zvlášť? Jde mi třeba o Kubu z Miami.

Dííky smiley

0 Citovat

Ahoj,

nejlepsi je kupovat primo na strankach cruise spolecnosti. ja kupovala na carnival.com 6 mes predem a cena byla nejlepsi kdyz porovnam s cenou meho zajezdu 2-3 mes predem nebo tyden predem. Jsou drazsi spolecnosti - royal caribbean, MSC, Norwegian cruise line.... ale my byli velice spokojeni s Carnival.

Stravovani je vzdy all-inclusive bez alkoholu, nicmene se musi pripocitat tax a potom taky tips, ty jsou propocteny zhruba 10 dolaru/osoba/den a my je platili az na lodi.

Z USA se na Kubu nedostanes s zadnou spolecnosti smiley Ostatni destinace bez viz.

Vetsinou kratsi zajezdy jsou plne rodin s haranty, delsi zajezdy (7 dní a víc) jsou lide ve veku 30 a více.

Zdravim, Adela

0 Citovat

Samozřejmě, že se (bohužel) už dá objednat cruise na Kubu. Dokonce mj. s dcerou Carnival, společností Fathom. Jen cena je v peak season 2700,- USD za 7 nocí. A další určitě přibudou. Jen už to nebude ta pravá Kuba jako bývala...

0 Citovat

jedina neturisticka istota uz zostava len Haiti smiley
ale znamy ma otca na Dominike, to vyzera ako strateny raj, kde nie su davy turistov

0 Citovat

Děkuji moc za názory doufám že nám se počasí vydaří. Koukám na ty třídenní platby a asi mi to nedá budu to muset koupit teď. Ale schválně jsem se zeptala je u nás v cestovce představte si že cena je úplně stejná jako když koupím přímo na stránkách cruise, to mě teda dost překvapilo. Ale jak takhle cestují na vlastní triko tak už jsem si toho milosti všimla několikrát, že ty cestovky mají zase velké slevy na nějaké např. hotely nebo cesty, což normální člověk nedostane, takže jak se to tak strašně zavrhuje někdy nemusí být špatné. Nebo si myslíte že 7700,- za třídenní plavbu na osobu je hodně???
Děkuji moc za odpověď

0 Citovat

Za 3 dni na lodi ani nezistíte, kde ste a ako to tam vlastne chodí...a navyše, cena 4 a 5 dňových sa už od tých 3-dňových výrazne nelíši

0 Citovat

ano s cenou mate pravdu, bohuzel mam na miami pouze tyden, takze proto jen tridenni smiley(

0 Citovat

V tom případě bych si to odpustil, protože tři dny takové dovolené postrádají jakýkoliv smysl, vůbec se nedostaneš do dovolenkového režimu a nic za tu dobu nestihneš vidět. Jen si začneš zvykat, už tě z lodě vyženou. To už bych spíš naplánoval jeden výlet na některý z ostrovů. Podle mě má cruise plavba opodstatnění minimálně na 7 dní. Ani těch 5 nestačí a 3 dny budou jen vyhozené peníze.

0 Citovat

A mas nejakou zkusennost, kde z cr zajistit vylet na half moon, nassau nebo tak? Koukla bych, jak to vypada cenove, diky moc za tipy...mrzi me to samotnou, letenky uz neprebukuji, takze bud JEN plavba a nebo i videt miami ...

0 Citovat

Být vámi, tak si projedu Floridu, ten týden je na to hlavní akorát a plavbu si nechte zase na jindy, pokud strávite půl týdne na Floridě a půl týdne na plavbě, tak pořádně neuvidíte nic a je to tak jen na to si odškrtnout čárku byl jsem na Floridě a na cruise.

0 Citovat

Ahoj, máte nějaké zkušenosti s dopravou z Kuby do Miami? Jde mi o to jak se tam dostat nejlevněji. Děkujuuu smiley

0 Citovat

0 Citovat

+1 smiley

0 Citovat

tonic: To je opet na stokurunacku... smiley smiley smiley Super!

0
18 reakcí