Ubytování v New Yorku u letiště JFK

Napsal Kladie 2016-05-02T16:16:34+02:00 ve fóru Tipy na ubytování
5 odpovědí

Ahoj, sháním levné ubytování blízko letiště JFK v New Yorku. Předem děkuji za jakékoliv info.

V NY je všude draho:-) Já jsem ve stejné situaci koupil Days Inn JFK s nějakým kuponem za 115,- USD vč. tax. Jedině hledat, sledovat... smiley
edit: Tedy v červenci, teď by to mohlo být levnější.

Dík moc za info. Jsou nějaké portály krom Booking, Agoda, Tripadv. apod., kde bych to mohla sledovat? Potřebuju to na listopad.

Zkus airbnb

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jestli potrebujes jenom prespat tak airbnb - v okoli JFK se daji poridit soukrome pokoje od 1000kc noc / 2os.. Prostredi je to slusne receno multikulturni, ale nijak extra sem se tam nebal, na prespani urcite v pohode smiley Spousta pokoju tam ma 5/5 smiley

Pokud chces hotel tak na listopad urcite jeste nic nekupuj, ale davej si pozor, protoze NYC ma top season na jare a podzim, co se rocnich obdobi tyka smiley Spoustu dobrych dealu v NYC jsem zaskoroval pres hotwire.com, ale chce to trochu sem v tom stourat smiley

Ono také je důležité, o kolik lidí jde. Když k tomu vezmeš cenu za taxi nebo AirTrain + metro nebo bus, je byť i drahý hotel u letiště s free shuttle dobrou volbou.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!