Ahoj, sháním levné ubytování blízko letiště JFK v New Yorku. Předem děkuji za jakékoliv info. .

Ubytování v New Yorku u letiště JFK

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

5 reakcí

Ahoj, sháním levné ubytování blízko letiště JFK v New Yorku. Předem děkuji za jakékoliv info.

0

V NY je všude draho:-) Já jsem ve stejné situaci koupil Days Inn JFK s nějakým kuponem za 115,- USD vč. tax. Jedině hledat, sledovat... smiley
edit: Tedy v červenci, teď by to mohlo být levnější.

0 Citovat

Dík moc za info. Jsou nějaké portály krom Booking, Agoda, Tripadv. apod., kde bych to mohla sledovat? Potřebuju to na listopad.

0 Citovat

Zkus airbnb


Sent from my iPhone using Tapatalk

0 Citovat

Jestli potrebujes jenom prespat tak airbnb - v okoli JFK se daji poridit soukrome pokoje od 1000kc noc / 2os.. Prostredi je to slusne receno multikulturni, ale nijak extra sem se tam nebal, na prespani urcite v pohode smiley Spousta pokoju tam ma 5/5 smiley

Pokud chces hotel tak na listopad urcite jeste nic nekupuj, ale davej si pozor, protoze NYC ma top season na jare a podzim, co se rocnich obdobi tyka smiley Spoustu dobrych dealu v NYC jsem zaskoroval pres hotwire.com, ale chce to trochu sem v tom stourat smiley

0 Citovat

Ono také je důležité, o kolik lidí jde. Když k tomu vezmeš cenu za taxi nebo AirTrain + metro nebo bus, je byť i drahý hotel u letiště s free shuttle dobrou volbou.

0
5 reakcí