Booking.com zobrazuje nabídky pro ubytování ve Vietnamu v USD, přičemž je uvedeno, že platba proběhne ve VND (vietnamské dongy). Má někdo s tím zkušenosti? Jak a kdo přepočítá cenu v USD na VND? Děkuji .

Booking. com ceny za ubytování v USD, ale platba v VND

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

6 reakcí

Booking.com zobrazuje nabídky pro ubytování ve Vietnamu v USD, přičemž je uvedeno, že platba proběhne ve VND (vietnamské dongy). Má někdo s tím zkušenosti? Jak a kdo přepočítá cenu v USD na VND?
Děkuji

0

podla toho, aky typ hotela bookujes. Ak s platbou vopred, tak ti to predpokladam strhne s konverziou VND-EUR-CZK, alebo VND-USD-CZK.
Ak neplatis nic vopred, tak zaplatis namieste vo VND a cena je len orientacna v USD.

0 Citovat

Jak bude Booking měnu zobrazovat si můžeš nastavit v horní liště.

0 Citovat

To bylo myšleno tak, že si dáš na CZK. Částka v měně hotelu bývá občas zobrazena v detailu objednávky, viz

0 Citovat

Tohle je bohužel někdy velký problém. Už jsem zažil, i v Praze, že některé hotely jedou rezervace v eurech. Platbu pak samozřejmě vezmou i v korunách, ale s hotelovým kurzem.

0 Citovat

Toho jsem se obával. Hoel má svůj kurz, který je horší než v bance. Bohužel Booking.com nenabízí nabídky v VND.

0 Citovat

Pokud má ale hotel jako měnu hotelu uvedeny třeba USD, tak by měl umožnit platbu i v té měně, nevím, jak to funguje ve Vietnamu, nebyl jsem, ale třeba v Kamobodži nebo Myanmaru to tak funguje bez problémů.

0
6 reakcí