Ahoj, letime s pritelkyni z Katowic v 6 rano a jako nejrozumnejsi moznost jak se do Katowic dostat je PolskiBus, ktery tam bude v 00:45, jestli jsem se dival dobre tak nejdrivejsi autobus na letiste je ve 3:30. Moje otazka zni jak je to nekde na nadrazi v noci v Katowicich bezpecne? Daji se tam v pohode preckat ty 3 hodiny? Pripadne kolik muze stat taxi z centra na letiste? Diky, Honza  .

Doprava do Katovic v noci

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

11 reakcí

Ahoj, letime s pritelkyni z Katowic v 6 rano a jako nejrozumnejsi moznost jak se do Katowic dostat je PolskiBus, ktery tam bude v 00:45, jestli jsem se dival dobre tak nejdrivejsi autobus na letiste je ve 3:30. Moje otazka zni jak je to nekde na nadrazi v noci v Katowicich bezpecne? Daji se tam v pohode preckat ty 3 hodiny? Pripadne kolik muze stat taxi z centra na letiste? Diky, Honza smiley

0

jestli máte jen trochu možnost jeďte autem... dálnice do Katowic z Ostravy je úplně v pohodě a parkování na letišti je za hubičku - 90% sleva pro české řidiče (jak už bylo mnohokrát napsáno) - za 4 dny parkování cca 70 Kč...

0 Citovat

Ahoj, taky řešíme zrovna dopravu do Katowic. Máme to sice až 25.7.2016, ale z Brna je to pěkný kousek a dálniční známku nemáme. Pokud by někdo jel směr Brno - Katowice 25.7.2016 rádi se připojíme, popř. pokud by se rád někdo připojil k nám, také by to šlo.

0 Citovat

Z vlastní zkušenosti doporučuju vlakem do Ostravy a pak Tiger express na letiště Katowice.smiley

0 Citovat

luciebrno - mas sz, taky jsem z Brna

0 Citovat

zdravím, chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s parkováním v Katowicích na letišti. Zajímá mě, zda je lepší zaparkovat na hlídaném parkovišti, přičemž sleva je tam jen 25%. Nebo jestli je to dostatečně bezpečné na tom nehlídaném, kde je sleva 90%. Budu tam mít auto týden. Děkuji za info! smiley

0 Citovat

Tuhle odpověď ti nikdo nedá. Hlavní parkoviště je přímo před terminálama a nemyslím si, že při té frekvenci lidí tam bude někdo vykrádat auta. Hlídané parkoviště znamená co? Že ti plně ručí za auto a věci v něm uložené nebo se tam jen občas někdo projde a vše je stejně na tvé riziko?

0 Citovat

no to těžko říct, co to vlastně znamená... spíš mě zajímal názor lidí, kdo parkoval na hlídaném a kdo na nehlídaném.

0 Citovat

děkuji za info smiley

0 Citovat

Já tam parkoval 2x, naposledy teď v srpnu týden a taky úplně v pohodě. Teď navíc to parkoviště bylo skoro plné. Když jsem se díval jaké všechny značky a modely aut tam parkují, neměl jsem o to naše strach smiley Navíc ta cena je parádní, ten týden stál snad 12 zlotých nebo něco takového.

0 Citovat

tak díky za info:) snad tam bude místo smiley

0 Citovat

já parkoval snad 5x... a vždy v pohodě - jen můžu doporučit - tlač se až před ten nový terminál dozadu... je tam vždy více místa a při příletu máš auto nejblíž.. a parkuje se tam daleko volněji než zezačátku...

0
11 reakcí