Vietnam Halong Bay

Založil Gigo15 před rokem ve fóru Co vidět a navštívit
Přidal se 12. 08. 2014
Napsal 103 příspěvků
Aktivní před 6 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Gigo15

Může někdo doporučit levnou a dobrou cestovku pro dvoudenní výlet z Hanoje do Halong Bay s přenocováním na lodi? Prosím uvést cenu a název cestovky.
Děkuji předem

Přidal se 24. 01. 2013
Napsal 134 příspěvků
Aktivní před 14 dny
Zobrazit profil

Tusim ze kancelar se jmenovala SAPA tours (blizko katedraly St. Joseph's), ve vysledku mas jedno kam vlezes (cestovku myslim), protoze vsechny cestovky to maji nasmlouvane a ve finale cena je plus minus stejna. Jeli sme lodi prilozena na obrazku, jedna noc v zatoce. Po zkusenostech bych jel jen na vylet rano tam a vecer zpet protoze v zatoce v noci se nic nedeje.... Jedinou vyhodou je ze druhy den muzes jet na nejakej mistni vylet do jeskyne, na lodky apod.... Jinak na lodi meli vynikajici jidlo k prodeji pivo.... a celkove pohoda. PS: neber si room vedle motoru jinak se moc nevyspis...slouzi i jako generator!

Přidal se 02. 06. 2017
Napsal 1 příspěvků
Aktivní před 9 dny
Zobrazit profil

Zkontrolujte tuto společnost https://www.hotels-in-vietnam.co...along.html

Přidal se 07. 07. 2016
Napsal 8 příspěvků
Aktivní před 9 dny
Zobrazit profil

Doporučuji spíše na 3 dny. První noc spaní na lodi a druhá noc někde na ostrově. My jsme spali na Monkey Island, dostali jsme stylovou chýši, večer barbecue, přítelkyni se tam moc líbilo. Jak se jmenovala cestovka nevím (jedna z menších u jezera Hoan Kiem). Cena byla tuším 110USD za os. včetně jídla a všech poplatků. Pozor při placení, snažili se nás zmást, že cenu mysleli bez daně atd., nakonec samozřejmě vše ok a cena byla s daní :-) Prý to takto některé cestovky různě zkouší. My jsme na to narazili pouze jednou za měsíc. Petr

Přihlášení a registrace