Ahoj, už dlouho jsem čtenář Vašeho webu a díky Vám už jsem koupil nespočet letenek za super ceny. Ale proč to tu zmiňuji, koupil jsem letenky u Wizz do Italského Bergama za úžasných 229 kč, a z Italské Neapole zas zpět do Prahy za 29 Euro. Je to na 8 dní, a o hrubý nástřel bych se chtěl s Vámi poradit. Dopravu mám zařízenou u Trenitalia, takže se na to nemusím moc ohlížet.(Předem zmiňuji že v Římě a Neapoli už jsem byl,takže jim nepřikládám moc velkou váhu, teda až na tu Ischiu,tam musim  .

Trip Bergámo -> Neapol

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

Ahoj, už dlouho jsem čtenář Vašeho webu a díky Vám už jsem koupil nespočet letenek za super ceny. Ale proč to tu zmiňuji, koupil jsem letenky u Wizz do Italského Bergama za úžasných 229 kč, a z Italské Neapole zas zpět do Prahy za 29 Euro. Je to na 8 dní, a o hrubý nástřel bych se chtěl s Vámi poradit. Dopravu mám zařízenou u Trenitalia, takže se na to nemusím moc ohlížet.(Předem zmiňuji že v Římě a Neapoli už jsem byl,takže jim nepřikládám moc velkou váhu, teda až na tu Ischiu,tam musim smiley

Hrubý Nástřel:
Praha-Bergamo/Milan
Bergamo/Milan-Milan
Milan-Janov
Janov-Pisa
Pisa-Florencie
Florencie-Řím
Řím-Neapol
Neapol-Ischia-Neapol--Praha

Předem díky za Vaše reakce smiley

0

Podle mě je to dobře naskládaná cesta, sám jsem jel vlakem po Itálii mnohokrát - třeba právě z Janova do Florencia, z rána do Pisy, či z Florencie do Říma a z něj vlakem taky do Neapole. 8 dní taky není úplně málo, takže za mě určitě palec nahoru.smiley

0 Citovat

Přemýšlím taky nad cestováním po Itálii vlakem. Koukal jsem na web Trenitalia a ceny za jednotlivé spoje. Je nějaký rozdíl v ceně když koupím předem lístky přes net a nebo až přímo na nádraží? Někde to tak je, ale nevím jak tady. Případně když je koupím, předpokládám že to musí být na konkrétní čas a spoj, že? Tím bych nechtěl být tak moc omezený. Díky smiley

0 Citovat

Na vlaky kategorie Regionale stačí lístky kupovat na místě v automatu, na pokladně jsou s manipulační přirážkou. Na některé tratě jdou zakoupit lístky i v trafice. Ceny jsou pevně dané, zjistíš je vlastně přímo na webu Trenitalie.
Opačně je to u rychlovlaků a ICéček, tam je dobré kupovat jízdenky předem i s několika měsíčním předstihem. Jízdenku pak stačí mít vytištěnou, platí na konkrétní spoj a datum.

0
3 reakce