Výlet Rím,Toskánsko,Flerencia

Napsal Purgy 2013-04-04T18:41:12+02:00 ve fóru Co vidět a navštívit
4 odpovědí

Zdravím má niekto skúsenosť s cestou do Ríma alebo Toskánska,Florencie? Typ na nejaké lacné letenky a ubytovanie? Chcem ísť na výlet pre 2och do jedného s týchto miest. Bol by to jeden z prvých takýchto výletov,preto som sa chcel spýtať čo by bolo na začiatok lepšie. Plánujem výlet na 2-3 dni. Ďakujem veľmi pekne.

Osobně jsem navštívil právě Toskánsko a mohu jen doporučit! Otázka ale zní, odkud jsi - kvůli letence / letišti?

Prepáč zabudol som na túto info. Bývam na hraniciach s ČR,čiže hodinka do Bratislavy alebo hodinka do Brna

V tvém případě je Toskánsko pasé, žádné extra linky z okolí nelítaj. Maximálně z Krakova, ale tam nejsou ceny moc atraktivní.

Pokud bys nechtěl Řím, můžeš zkusit také Bergamo + Milán. Tam seženeš letenky do 30€ / osoba. Letenky do Říma by byly okolo 80€, což je docela zásadní rozdíl. Ceny ubytování pak vycházejí okolo 50-60€ na noc. Je třeba ale promyslet termín a podívat se na ceny ubytování, jelikož se může konat nějaká zajímavější akce a ubytování se může vyšplhat i na dvojnásobek.

S Římem ti moc neporadím, zde jsem jen přestupoval. Naopak Bergamo je prima a den si zde dovedu představit, Milán to samé smiley všechno v poklidu a na pohodu. Počítej s cenami v restauracích od 8 do 15€ za jídlo s pitím. Výběr je na tobě, nebude pak problém všechno sladit a naservírovat. Jen bych potřeboval vědět, zda jsi omezen časem, např. jen o víkendech nebo v kterém měsíci chceš letět? Čím víc info, tím snadnější práce pro mě a rychlejší odpověď pro tebe smiley

Případně jestli někdo kdo již byl v Římě hodí reference?

No ako som sa pozeral na internete tak ten výlet Bergamo+Miláno vyzerá celkom zaujímavo smiley pozeral som sa na nejaké hostely a videl som ich okolo 300-900 KČ. Pokiaľ si absolvoval tento výlet, vedel by si mi nejako poradiť? Čo sa týka letenky alebo ubytovania? + Chcem ísť v Máji asi na 2-3 dni čiže takto dopĺňam info smiley + vieš mi odporučiť či stačí vidieť len mesto alebo je nutné ísť za niečim do okolia smiley som len začiatočník,čiže sa radšej pýtam. OPRAVA je možné že by ten výlet bol v priebehu MÁJA alebo JÚNA smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!