Máte někdo zájem o voucher na ubytování v Dubaji ZDARMA? Voucher obsahuje: Ubytování v hotelu: Ja Jebel Ali beach Hotel*****s výhledem do zahrady Počet osob: 2 Počet nocí: 3 Stravování: Snídaně Voucher je platný již pouze do 20.12.2016! Děkuji a případní zájemci ať mě prosím co nejdříve kontaktují! Osobní převzetí voucheru ve fyzické podobě již pouze v Brně. .

Voucher na ubytování v Dubaji - NEAKTUÁLNÍ, SMAZAT!

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

7 reakcí

Máte někdo zájem o voucher na ubytování v Dubaji ZDARMA? Voucher obsahuje: Ubytování v hotelu: Ja Jebel Ali beach Hotel*****s výhledem do zahrady Počet osob: 2 Počet nocí: 3 Stravování: Snídaně

Voucher je platný již pouze do 20.12.2016!

Děkuji a případní zájemci ať mě prosím co nejdříve kontaktují! Osobní převzetí voucheru ve fyzické podobě již pouze v Brně.

0

nevbiem sefe, na bookingu (inde mozno aj lacnejsie) som si dal decembrovy vikend na 3 noci a cena s ranajkami 460 euro na dve osoby.
Voucher obsahuje aj vsetky tie ich taxy a miestne dane?

0 Citovat

nie v pohode, len som narazal na to ze realna hodnota by mala byt 30 000 CZK smiley a trosku to limituje ta platnost.

0 Citovat

Ok, ano reálná hodnota je 3x vyšší, ale jelikož je prodej možný už jen do 20.12.2016, tak proto prodáváme za třetinovou cenu smiley

viz odkaz: http://www.booking.com/hotel/ae/jebel-a ... -RD6994503

0 Citovat

Rozklikl jsem si tvůj odkaz a vyskočilo mi 9900,-
Takhle asi moc nezarobíš smiley

0 Citovat

za 9900 CZK je to bez ranajok ...tie si mozes priplatit za 31 euro osoba smiley tak ci tak to nema hodnotu 30 000 CZK

0 Citovat

Jelikož se ceny s ubývajícím termínem samozřejmě neustále mění a především pak typy dostupných pokojů, tak bych byl rád, kdyby někdo navrhl cenu za kterou to rád bez ustavičných srovnávání vezme, neberte, když nechcete, nikdo Vás nenutí smiley

0 Citovat

DARUJI komukoliv po předchozí domluvě v Brně ZDARMA! smiley

0
7 reakcí