Voucher na ubytování v Dubaji - NEAKTUÁLNÍ, SMAZAT!

Založil Jerry87 před rokem ve fóru Tipy na ubytování
8 odpovědí

Máte někdo zájem o voucher na ubytování v Dubaji ZDARMA? Voucher obsahuje: Ubytování v hotelu: Ja Jebel Ali beach Hotel*****s výhledem do zahrady Počet osob: 2 Počet nocí: 3 Stravování: Snídaně

Voucher je platný již pouze do 20.12.2016!

Děkuji a případní zájemci ať mě prosím co nejdříve kontaktují! Osobní převzetí voucheru ve fyzické podobě již pouze v Brně.

nevbiem sefe, na bookingu (inde mozno aj lacnejsie) som si dal decembrovy vikend na 3 noci a cena s ranajkami 460 euro na dve osoby.
Voucher obsahuje aj vsetky tie ich taxy a miestne dane?

nie v pohode, len som narazal na to ze realna hodnota by mala byt 30 000 CZK smiley a trosku to limituje ta platnost.

Ok, ano reálná hodnota je 3x vyšší, ale jelikož je prodej možný už jen do 20.12.2016, tak proto prodáváme za třetinovou cenu smiley

viz odkaz: http://www.booking.com/hotel/ae/jebel-a ... -RD6994503

Rozklikl jsem si tvůj odkaz a vyskočilo mi 9900,-
Takhle asi moc nezarobíš smiley

za 9900 CZK je to bez ranajok ...tie si mozes priplatit za 31 euro osoba smiley tak ci tak to nema hodnotu 30 000 CZK

Jelikož se ceny s ubývajícím termínem samozřejmě neustále mění a především pak typy dostupných pokojů, tak bych byl rád, kdyby někdo navrhl cenu za kterou to rád bez ustavičných srovnávání vezme, neberte, když nechcete, nikdo Vás nenutí smiley

DARUJI komukoliv po předchozí domluvě v Brně ZDARMA! smiley

Přihlášení a registrace