ahoj, mam kupene 2 letenky na Mauritius koncom februara 2017. Neporadi niekto z vlastnej skusenosti, co sa tam za tyzden oplati videt? Dakujem J .

co sa da vidiet v Mauriciu za jeden tyzden?

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

4 reakce

ahoj, mam kupene 2 letenky na Mauritius koncom februara 2017. Neporadi niekto z vlastnej skusenosti, co sa tam za tyzden oplati videt? Dakujem J

0

Áno, viem, kúpil som to aj ja a preto hľadám dobrý tip. J

0 Citovat

otazne je ako si predstavujes travenie toho casu na ostrove ( teda ci si tam aj oddychnut povalovanim sa pri mori alebo naopak cely cas spoznavat ) a pripadne kde tam budete ubytovani?

0 Citovat

Nemám teď moc času odpovídat a vzpomínat, jak se která místa jmenovala, ale když koukneš na naše album na Flickru, tak tam máme fotky s popiskama, tak si můžeš místa, která tě zaujmou, vypsat. Byli jsme tam v prosinci 2013, na 13 dní přes vánoce, bydleli jsme ve Flic-en-Flac v Chez Pepe Suites (jejich web a odkaz na Booking.com) a auto jsme měli půjčené u místní autopůjčovny OLA Mauritius. Apartmán jen přes cestu od pláže nás vyšel na 500 EUR, což byla super cena, auto tuším kolem 300 EUR. Majitelka ubytování je shodou okolností Slovenka. Určitě se vyplatí ten ostrov procestovat, byla by škoda se jen válet na pláži. smiley

0 Citovat

ahoj, tak sa nam podarilo prebookovat letenky na 2 tyzdne,v polovicke januara. Podla vas oplati sa ist aj do Reunionu? Cim sa tam lieta a co to stoji ? Bavi ma aj windsurfing, neda niekto dobry typ, kde poziciavaju v dobrej cene? Moja predstava,aby mi to u manzelky preslo, tyzden surfovat, zvysok poznavat. Alebo radite polovicku venovat Mauriciu so surfovanim a polovicku Reunionu, co odporucate potom pozriet v Reunione? Dakujem za kazdy, dobry typ J

0
4 reakce