Los Angeles / Mineapolis stopover

Založil Roomstr před 6 měs ve fóru Co vidět a navštívit
Přidal se 13. 08. 2016
Napsal 42 příspěvků
Aktivní před 4 měs
Zobrazit profil

Ahoj,

budeme mit stopover v Los Angeles 4h plus minus a 9h v mineapolis... Nevim jestli se da v takovem case v LA mrknout treba na venice beach nebo jestli se to stihnout neda, ale kazdopadne budu rad za tipy v mineapolis... koukam, ze kolem letiste jsou nejake narodni parky ci co... poradite, jak se zabavit? Diky moc smiley

Přidal se 13. 11. 2014
Napsal 2137 příspěvků
Aktivní před 9 hod
Zobrazit profil

co tak InNOut pri LAX, hambacik a pozerat lietadielka? smiley

Přidal se 13. 11. 2014
Napsal 2137 příspěvků
Aktivní před 9 hod
Zobrazit profil

niet zac, aj ked trochu nechapem ten komentar, kedze sa pytas aj na LAX...
a keby som bol v MSP, asi zoberiem modru linku a pol hodku som v downtown, tam to pobehal

Přidal se 08. 05. 2014
Napsal 152 příspěvků
Aktivní před 11 hod
Zobrazit profil

Asi to dám sem: díky změně v itineráři mi teď vyšel na půlku března asi 10 hodin stopover v LAX. Přiletím někdy okolo půl sedmé ráno, odlet smět LHR je v 16:55, takže bych chtěl být kolem 15 hodiny zpět. Předpokládám, že aspoň chodník s hvězdama na Hollywood boulevardu by se stihnout dal. Co dál? Nějaké zkušenosti s MHD v Los Angeles? Nebo raději taxi/uber?

Přidal se 24. 03. 2015
Napsal 124 příspěvků
Aktivní před 22 dny
Zobrazit profil

Santa Monica nebo Venice Beach? Aspoň je to blízko letiště a na Venice beach mají super fish taco.

P.S. hlavne s velkou rezervou. Mám pocit, že v LA jsme vždy a všude a v každou denní dobu (kromě brzkého rána) stáli.

Přidal se 08. 05. 2014
Napsal 152 příspěvků
Aktivní před 11 hod
Zobrazit profil

Těch zácp jsem si celkem vědom (zvláště když google ukázal na 20 km jízdy čas v délce přes hodinu a půl trasy červené), proto tu rezervu tak nějak plánuji. Venice/Santa Monicu zvažuji jako alternativu, zase tam běhal Bjůkenen, takže to má taky své kouzlo smiley Jinak nějaké tipy k tomu MHD? Je to reálné?

Přidal se 13. 11. 2014
Napsal 2137 příspěvků
Aktivní před 9 hod
Zobrazit profil

tak vyzera ze chodia busy do Venice - 3/R3 - google maps a stranka https://trips.metro.net napovie viac. R3 chodi kazdu chvilu https://www.bigbluebus.com/Routes-and-S ... pid-3.aspx, ale ked je zapcha, budem tam tiez asi stat smiley

Přidal se 08. 05. 2014
Napsal 152 příspěvků
Aktivní před 11 hod
Zobrazit profil

Díky. Spojení jsem si taky našel, spíš mi šlo o nějaké osobní zkušenosti/doporučení ve smyslu "metro/bus je v pohodě" nebo "metrem/busem jezdí jen bezdomovci a feťáci". Ale zatím to vypadá na tu pláž, případně procházku po Venice.

Přihlášení a registrace