Wizz nabízí velké množství termínů z Bratislavy do Tuzly za 20 €. Otázkou je, co tu krom cesty do Sarajeva a Mostaru, která zabere 4-6 hodin? .

Tuzla – co vidět a navštívit

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

My jsme půjčovali auto u Avisu přímo na letišti, přílet jsme měli mít ve 22:55. Dal jsem vyzvednutí v 22:55, protože měli jen do 23h.  Říkal jsem si, že když přiletí letadlo v 23h, tak nejsou hloupý, aby zaveřeli a odjeli, když jsem jim do rezervace napsal číslo letu... No samozřejmě jsme měli zpoždění... přiletěli jsme před 24h, pasovka byla pomalá, takže jsme ke stánku Avisu dorazili až po půlnoci. Týpek na nás čekal, omlouvali jsme se a on, že co má dělat, že je to jeho práce :-) dal nám klíčky a jel domu, žádný příplatek jsme neplatili...

0 Citovat

J0x napsal(a):

Jeli jste někdo autobusem z letiště do Tuzly? Podle jízdního řádu by měl jezdit i o prázdninách, ale čekali jsme na něj marně jak směrem z letiště, tak na letiště.

Nebude to tím, že na letiště žádnej bus nejezdí?

0 Citovat

eremi napsal(a):

Nebude to tím, že na letiště žádnej bus nejezdí?

Nejezdí až na letiště, ale na zastávku Dubrave Aerodrom a tam podle toho starého jízdního řádu na webu Ministerstva turismu atd. jezdit má. Nový jízdní řád na webu dopravce se pro jistotu zastávkami mezi konečnými nezabývá vůbec.

0 Citovat

Nieco malo o Tuzle. Nedavno sme sa odtial vratili: https://www.ckknirsch.sk/zacinam...nku-tuzla/

0 Citovat

Je možné v Tuzle na letišti kolem 11 večer ještě koupit místní SIMku? Dík

0 Citovat

Máš tuchu, kam to vlastně letíš??


20180914-234357-resized.jpg

0 Citovat

Bosny a Hercegoviny :D Pravděpodobně to je zase jedno z těch letišť značka větší kůlna. Navíc pasovky se obvykle nesmí fotit...

0 Citovat

cali je tajny agent :) na taketo kratke navstevy je mat dobre po ruke napr. ten MTX connect s ktorym tych par hodin bez lokalnej SIM prezijes:)

0 Citovat

Tak mám surfroam a koukal jsem, že zrovna v BiH je 0,18 € / MB. Dá, se ale není to nic extra.

0 Citovat

tak MTX ma 0,015 eura.. ved neplanujes hned streamovat v 4k nocny zivot na letisku :)))

0 Citovat

To ne. Jen mi už za ty dva týdny asi nedorazí. Však znáš českou, ale ono i slovenskou poštu. 

0 Citovat

myslim ze ak ju dnes objednas, tak buduci tyzden pride. co pozeram historiu, tak 23/11 som ju objednaval a 29/11 uz aktivoval.

Inak nemozem si odpustit jeden vtip, ktory celkom charakterizuje tvoj pristup :D

Zajačik potrebuje lopatu a tak si ju ide požičať k líške. Ako tak ide hovorí si:

"Tá líška je ale riadna sviňa, určite mi ju nepožičia."

Ide ďalej, už je bližšie k nore a zasa hovorí:

"Tá líška je ale riadna sketa, určite mi ju nepožičia."

Už je takmer pred norou a vraví:

"Tá líška je ale riadna krava určite mi ju nedá."

Príde k nore a zaklope. Líška otvorí a pýta sa:

"Čo si praješ zajačik?"

Zajac chytí tehlu a drb líške do hlavy.

"Tak si ju nechaj ty krava!!!"

0