Dovolená 2-9července

Založila Charlotte Charlottová před 6 dny ve fóru Zájezdy s CK
Přidal se 18. 05. 2017
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před 6 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Charlotte Charlottová

 Ahoj,

na začátku července se chystáme na dovolenou. Rozpočet by měl být max 10tisíc na osobou. V úvahu přichází válecí  allin. dovolená u moře přes CK,  nebo cestovatelská na vlastní pěst.  Zatím jsme bez CK ještě nikde nebyli, zajímalo by mě tedy, jak moc váhat s nákupem letenek, pokud se nějaká zajímavá akce objeví  ( zda se v tomto období objevuje hodně zajímavých nabídek) a  nebo zda se vyplatí kupovat last minute ( opravdu jen pár dní předem) přes CK .  Zdá se mi že označení all.in. mají snad všechny zájezdy a sleva nikde :D


Děkuji. 
Přidal se 07. 11. 2014
Napsal 279 příspěvků
Aktivní před 5 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele stafhaf

Kam Vás to láká?

10k za AI je dle mě dost dobrá cena, otázkou je ovšem vždy, kde se daná lokalita nachází.

Samostatně se na pobyt srovnatelný s AI za 10k při profláklých lokalitách asi moc nedostanete, docela by mě zajímalo, co za 10 v AI jste našla.

Přidal se 18. 05. 2017
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před 6 dny
Zobrazit profil
Avatar uživatele Charlotte Charlottová

Třeba tady https://www.cestujlevne.com/akcn...-inclusive , jen právě nevím, jestli se takové akce budou objevovat i za měsíc. Nebo když si třeba na Invii zadám odlet za dva dny, tak jsou tam také zájezdy kolem 10tisíc. Bohužel však nemám představu, jestli se to dá očekávat i v červenci.

Představu máme takovou, že nechceme Bulharsko a Chorvatsko, láká nás třeba Řecko, ale nevím, jestli se vejdeme do ceny. Nákladnější dovolenou plánujeme na podzim/zimu, takže teď chceme prostě jen "někam k moři" .

Přidal se 21. 05. 2013
Napsal 348 příspěvků
Aktivní před 2 dny
Zobrazit profil

Charlotte Charlottová napsal(a):

Bohužel však nemám představu, jestli se to dá očekávat i v červenci.

Je květen. Stejné ceny LM v červenci bych nečekala.

Přidal se 07. 09. 2016
Napsal 36 příspěvků
Aktivní před 20 hod
Zobrazit profil
Avatar uživatele iveta

hledala jsem něco pro známé, kteří by chtěli něco přes červencové svátky - tj. podobný termín. Všechno je o dost dražší.

my v tento termín jezdíme do Slovinska po vlastní ose, pár dní v Rakousku v horách, pár dní ve Slovinsku v horách, pár dní ve Slovinsku u moře a přes maďarské termály zpět. Předpokládaný rozpočet máme 10 tis na osobu. Většinou to tak držíme.

Přidal se 19. 09. 2015
Napsal 192 příspěvků
Aktivní včera v 22:35
Zobrazit profil

Když jsem vloni na začátku prázdnin coural brněnskými ulicemi a koukal na výkladní skříně cestovek, tak AI nabídek do 10k na 7-10 dní bylo vcelku dost... převážně Řecko a Turecko.

Přidal se 31. 01. 2016
Napsal 583 příspěvků
Aktivní před 13 hod
Zobrazit profil

Jeste pred dvema dny tam byla dobra cena z Prahy do Bergama a navazne pak let na Korfu zpatky pak opet Bergamo s tim , ze se tam musi 1 noc prespat tyden vychazi pri tech cenach letenek co jsem tam videl cca 7500 Kc /os ( let Praha- Milan Bergamo - Korfu a zpet 6 noci na Korfu apartman pro dva 1 noc v Brgamu 2 luzak )

Aha ted si vsiml ze to ma byt All inclusive , no tak to asi jedine super last minute od nejake cestovky . podle meho neco stejne bude ale taky kdovi co

Navic se zeptam proc treba v Recku All ? vzdyt tam je nespocet taveren a moznosti vyberu iidla kde me napadne

Přihlášení a registrace